Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hi ladies , 

 

Didi as manca tot ce-i acolo dar amandinele sunt slabiciunea mea ...

 

A mea a plecat pentru o saptamana cu scoal in Galezia intr-un parc national , azi am primit scrisoare si mi-a zis ca se distreaza , sunt obositi , au facut canoe si instructorul a impins-o in apa rece ca gheata . Pe acolo sunt cam 12-13 grade , imi inchipui cat de rece e apa lacului de munte . Sa-mi stea inima nu alta .

 

 

 

scoala ne trimite poze pe email.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[|)]  [nani]  [nani]

 

Dupa ce ne-am plins de caldura saptamina trecuta, la noi vine iarna. Azi a fost frig in draci. Miine imi iau ghetutele si geaca daca o tine asa.

 

Am terminat Shooter, n-a fost rau, dar a avut doar un sezon. Numia cred ca fac altul. Acum vad Rogue, sezonul 4, l-au bagat la Amazon. E fain facut tot serialul, daca nunl-ati vazut, merita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi cum arata toate bunatatile alea, am pus un kil numai uitindu-ma.

 

Judoka la voi nu sint agentii care te auuta sa-ti gasesti job? Cum iti cauti job? 

 

Ce greu e la voi in clasele mici, la noi e cam cum a spus Lea. Nu ma mir ca esti stresata. 

 

Devoska esti pe drumul cel bun cu acomodarea, nu-ti fa griji. 

 

Aqai sint invidioasa ca o puteti luat pe Miss Berry cu voi in vacanta! Mi-ar place sa-l pot lua si eu pe Mishka, dar el nu rezista la transport, plus nu-i place sa-si schimbe locul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, cel mai des via e mail sau cum se cere. In general , firmele de plasament ofera joburi in productie, in ture, am incercat si aici, dar n am avut nici o oferta. Dar recunosc ca nu sunt  suta la suta implicata, triez mult, la unele nu am curaj sa aplic. Sotul ma bate la cap sa incerc in elvetia.

Didi, painea e bestiala, cu dulciurile nu ma omor, dar painea ...... [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellou si de dupa amiaza mea supet placuta de vara,

 

Despre voi : mamaaa Didi si Judoka, ce grea mi se pare scoala primară in Germania ...la noi ca si in Franța, UK ...pana acum in cls a 6 a, floare la ureche, sa vedem ce urmeaza dintr-a 7 a, ca apar clasele avansate ...eu am impresia ca in America liceul e greu, adica e structurat pe nivele si la nivelul de sus, se învață frate, nu glumă.

 

MCoca, ce mai face soacra ? Daca ai mai spus in lunile cand eu n-am intrat, scuze ...sper ca macar e staționara ...

 

Cu cainii si pisicile, pe mine m-ati pierdut.

 

Acum sa va spun de mine ...sunt confuza spre speriată rău. Ne-a facut azi un health screening la serviciu, cu luat de sange si masurat chestiile de baza - colesterol, glicemie, greutate, masurat talie, BMI, trygliceride ...etc. Numai glicemia mi-a iesit buna ...in rest peste tot sunt iesita din grafic. Inclusiv tensiunea, eu care ma laudam ca am mereu tensiune mica ...aiurea, azi dimineață aveam 132 cu 94 ...cica 94 ala e mare, scrie ca as fi Stage 1 hypertension ...Ant, Soro, welcome to your world ...tu ce ai facut pana la urmă, ai inceput sa te medichezi ? Ca stiu ca inițial nu ai vrut si ai ajuns la concluzia ca rau ai facut.

 

Ca sa ma prezint, in noua imagine pe care o am despre mine: sunt o balena obeza, cu tensiune si colesterol ieșite din norma, gata oricand de un heart attack. 

 

Nici nu stiu in ce directie sa o iau ...as face orice, m-as duce oriunde, numai la doctor nu ...evident mi s-a recomandat dieta, slabit si exercise ...ca astea le scad pe toate ...de-ar fi asa ușor.

Ma tot gândesc sa ma duc la gymul sau bazinul companiei, daca tot nu am ce face ...bai, dar mi-e o jena sa gafai acolo ca un mutant ...in plus nu am energie, nu-mi vine sa ma apuc de nici un fel de efort. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...