Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lasa-i Ant sa invete si ei, studentii.  [:)]

Bafta ! 

Deci iti fac ei dintr-o lovitura extractia si implantul ? 

(dupa implant trebuie sa lasi sa treaca ceva timp - 2 luni daca-mi aduc bine aminte - ca sa poti pune ceva pe el). 

 

Nici eu nu am toate maselele de minte, am avut doua si acum nu mai am decit una.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik, imi face extractia si grefa de os dintr-o lovitura...abia dupa 3-4 luni imi pune implantul si dupa alte 3-4 luni coroana deasupra la implant. 

 

Mcoca, nu imi pune osul meu...am impresia ca imi pune ceva sintetic...osul meu e prea complicat si extrem de costisitor iar cadavru sau animal are ceva riscuri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik, sanatate mamei, sa fie doar o alarma falsa. Si baiatul sa se recupereze repede! Frumos concediu ati avut.

Ant, implant fara dureri si sa terminati cu bine constructia. Distractie placuta la si cu baietii tai.

Leti, abia astept sa vad cum iese casuta.

Eu la datorie, la munca, fara noutati. Va citesc cand am timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]  Hello, hello. Remember me ? 

 

Sunt lesinata de caldura. Astea 2 sapt sa mai treaca sa simtim si noi ca traim, ca deocamdata doar supravietuim ca serpii ascunsi pe la umbra. Duminica nici la piscina n-am vrut sa mergem ptr ca la 36grC ( la umbra ) sigur o punea Alex de-o insolatie. Marti suntem liberi si vreau sa mergem atunci. 

 

In rest, ca noi.

Voi pe unde ati dezertat ?

 

Eu astept sa treaca caldura si-apoi revin cu forte proaspete. Paaa.  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana la mine e prea frig si urit. N-am chef de nimic. Cel putin azi a fost de groaza. Ploua intr-una de azi noapte, e gri si frig. 

 

Noi inca nu am aranjat nimic cu constructorii, s-ar putea sa aminam montarea casutei pe 2 octombrie. Asta e, nu vrem sa o facem in graba. Si sper sa se mai linisteasca ploia asta cind s-or apuca astia sa imi sape gradina.

 

Noi ne=am hotarit sa mergem la film in weekend. La cinama 4DX, de ala cate te scutura, de gidila, te bitziie, te uda, etc. E un film care se cheama Atomic blonde, cu Charlize Theron si James McAvoy.

 

Coca eu nu am cumparat niciodata Cosmopolitan, nu stiu despre ce e revista asta.

 

Antmil, voi ati terminat terasa?

 

Buflea, tu ai ajuns in Romania? O sa lucrezi de acolo, ori ai reusit sa iti iei liber?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai soro, tu ce mai faci? Sinteti in vacanta cu Miss? Baietii ce fac? Tot in Romania?

 

Judoka, esti si tu in vacanta? Stiu ca spuneai ca vrei sa mergi in Italia. Ce ati facut pina la urma?

 

Devoska, tu nu ai concediu? Stiu ca de-abia ai inceput serviciul, dar la noi se poate sa iti iei concediu daca discuti asta la angajare.

 

Pe Anais n-am mai "vazut-o" demult. 

 

Lea voi cred ca sinteti inca in concediu.

 

JG voi ce mai faceti? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Nu prea am mare lucru de spus - supravietuiesc caldurii. In we plec la Brussell, macar 3 zile o sa stau la racoare, chiar daca o sa ma oboseasca calatoria...

 

Ne-am apucat de temele de vacanta la mate, foarte grele. Nu pot sa inteleg sensul la activitatile astea, incep sa ma satur de scoala romaneasca. 

 

Astept sa plec la mare, unde sper sa ma odihnesc si sa citesc - acolo am sanse mari, pentru ca atat barbati-miu cat si fi-mea isi vad de ale lor, asa ca ma lasa sa zac pe un sezlong :) 

Mi-am cumparat autobiografie lui Darwin, cred ca o sa-mi placa.

Cam atat :)

Va pup pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...