Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimineata la cafea.  [cit]

Sunt razboinica de la prima ora, unul dintre autobuzele cu care veneam la serviciu n-a venit de dimi ca cica are program de sambata, pai da! cred ca o gramada de bugetari circulau la 6.30am cu resp autobuz. [:-@]  Soferul altei curse nu si-a asumat raspunderea sa ne duca la serviciu ( era un ocol de 10min ) asa ca am ajuns si pe la dispecerat. Uimitor cate se pot rezolva daca vorbim frumos. Si eram un autobuz plin, nu 2-3 cascati. 

Mik, imi pare rau ptr problemele mamei tale. Sper sa se rezolve .  [pup]

Didi, du-te la dermatolog sa citeasca resp cu dermatoscopul. Si eu ma duc anual. 

Citesc cu amaraciune despre proasta reclama pe care o faceti romanilor. Chiar numai romanii fura ? Chiar nu cred asta.  [:(]  

Devoska, hotarata esti ! Imi place ! 

Pa. O zi buna sa aveti !  [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citesc cu amaraciune despre proasta reclama pe care o faceti romanilor. Chiar numai romanii fura ? Chiar nu cred asta.  [:(]  

 

Dana romanii isi fac reclama singuri prin comportament. Cu ce ne incalzeste ca si altii fura? Aparem noi intr-o lumina mai buna? Eu zbor de 17 ani de doua ori pe an (cel putin). Am  fost furata (si eu si rudele mele) numai in zborul din si spre Romania unde 99.9% erau romani. E vorba de experientele fiecaruia, eu (si Buflea poate) am fost furata numai de romani, fie ca eram in Romania fie ca eram in strainatate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, lipsa de educatie, saracia si diferentele mari intre unii si altii fac societatea sa fie disfunctionala. 

Sunt de parerea Danei, asta se poate intimpla oriunde. 

 

(nepotii din partea sotului plecau cu jucariile copiilor mei in buzunare si nu sunt romani citusi de putin).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

absolut!!!   eu am patit-o intr-o zi de black friday, mi-am pierdut portofelul cu toate actele si cardurile,  in doua saptamani m-au sunat cei de la banca la care am contul ca au portofelul meu. 

Norocul tau ca nu a fost nici un roman pe acolo cind l-ai pierdut! [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am fost furata/buzunarita niciodata. Am pierdut, e adevarat dar nu am fost furata nici in Romania nici in America. Am fost jefuita insa pe fata in miez de New York City ziua in namiaza mare: mi-a smuls lantul de la gat si a fugit! Si nu era roman :) :) :) 

 

Eu, una, nu am vazut nimic inapoi din ce am pierdut insa sotul meu (si altii) au fost mult mai norocosi. Sotul si-a pierdut telefonul la plaja...cineva l-a returnat in citeva ore la "lost & found". Cea mai ireala poveste a fost in ianuarie la nunta cumnatei. Alta verisoara (logodita si care s-a casatorit acum recent) a fost la nunta cu noi si in microbuzul care ne-a carat de la restaurant la hotel in furtuna de zapada, si-a dat jos inelul de logodna (care vreau sa marturisesc ca te orbeste - este un diamant IMENS) si l-a pus in poala cit sa isi dea cu putin crema pe maini. Cind s-a ridicat din microbuz, inelul a cazut...si-a dat seama abia de dimineata. Ei bine, au iesit afara (afara zapada de un metru) si l-au cautat ca nebunii...NIMIC!!! Au anuntat la hotel dar nu aveau nici cea mai mica speranta ca va fi gasit si returnat (mai ales ca era atita zapada si sare si nisip si balamuc). Ei bine, in 4 zile au primit telefon ca cine face curat pe afara l-a gasit si este la receptie daca vor sa vina sa il ia!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...