Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna seara ladies,

Pe mine m a furat in 331, pe vremea studentiei, aveam numai niste bani. In geanta tin banii separat, cardul de banca separat si celelalte acte la fel. De pierdut nu am pierdut decat o data, si nu oricum, ci in parcul de distractii telefonul si cheile masinii( care deobicei nu stau la mine). Le a gasit un angajat pe scaun, le am recuperat de la obiecte pierdute.

 

Devoska [flo2]  danke pt invitatie! Si frumos ai luat atitudine. Eu am avut ghinion in rom cu un sef care zbiera si fuma in birou, dar eu incepatoare, fara pile si fara linguseala nu prea am aveam multe de spus. Ii era si tolerata atitudinea de catre director. [alcool]  .peste cativa ani am aflat ca a facut infarct, cred ca nu apucase saizeci de ani.

 

Cat despre bauturi.  Fleur  [flo2] , nu stiam de marca asta, noi preferam vara berea( lefe in special) si iarna vinul rosu,( shiraz).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Citesc cu amaraciune despre proasta reclama pe care o faceti romanilor. Chiar numai romanii fura ? Chiar nu cred asta.  [:(]  

 

 

scuza-ma dar nu am vrut sa fac asta...sunt sigura ca peste tot se fura...dar mai mult sau mai putin.

 

a fost singura data in viata cand mi s-a furat ceva...

 

am fost f dezamagita ca cineva...si mai ales roman "de-al meu" s-a gindit sa urmareasca si sa fure o femeie cu o gramada de bagaje pe linga ea, cu copil mic si obosit de mina dupa o noapte de nedormita in autobuz, dupa in drum lung la 6 dimineatza in autogara.

 

plus ca m-a afectat mult fiind acte personale in original (care nu se obtin cu usurinta), acte de firma... nu numai laptopul nou.

macar actele alea daca le-ar fi lasat pe undeva sa le gasesc.

 

dar asta e...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letita imi pare are rau, cred ca e cumplit sa fii departe de parinti cand se intampla asta.Big hug de la mine.

 

Eu am fost furata o singura data, anul trecut in Barcelona, nu stiu ce natie aveau hotii. M-au usurat de aproape 300 de euro :(

 

Am revenit azi-noapte din Belgia, am fost in Gent, foarte frumos si linistit oras. Am resuit sa ma detasez un pic si sa ma odihnesc. G insa insista sa merg sa-mi fa analize, zice ca par nefiresc de obosita si fara energie. Ca sa va dau un exemplu, intr-o seara am fost la film si... am adormit la cinema. Ceva ce nu s-a intamplat niciodata inainte.

 

Am terminat de citit autobiografia lui Darwin, mi-a placut enorm de mult... 

Azi am zi libera, am ceva de lucru acasa dar putin. 

Sa aveti o saptamana buna in continuare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, nu va dau cafea ca mi-am spart cana de la filtru .  [smulgpar]  Mi-am facut un ness rapid doar. 

Ieri am fost la cinema sa vedem Emoji Movie , de copii de!  Mi-am luat pantofi de la Benvenuti ca merg la nunta sapt viitoare si-mi trebuiau ceva la o rochie visinie/roz. Nude n-am gasit decat cu toc de 10cm, eu nu pot nici sta pe asa ceva, asa ca am luat culoare burgundi  [alcool] de 8cm.  Acceptabil. Daca ma chema Maria primeam si reducere de pret.  [:)]

 

I-am luat lui Alex ghiozdan nou, mai trebuie sa-i iau penar si adidasi, in rest e gata. 

Alex a citit vara asta Harry Potter.  [pk]  Sunt foarte mandra de ea.   [flo]   Primul vol a mers mai greu, l-am citit impreuna, mi-a tras cateva ture de plans  [fri] .  Vol 2-3-4 le-a citit pe nerasuflate si a fost foarte incantata. Am zis ca nu-i dau si vol 5, e mai greu si e si mare/gros , dar am cedat si acum citeste vol5 . Aseara si-a luat cartea in pat si un sul de prosop de hartie sa aiba in caz ca plange.  [smulgpar]  Toate nedreptatile din carte o fac sa planga. 

In afara de asta i-am luat Istoria omenirii (de pe libris) si a citit si de-acolo cateva capitole bune. Ma suna la serviciu sa intrebe: ce inseamna antropomorf, care-i scopul sa ajunga in varf la Turnul Babel etc.  [:-)))]

Si cu toate astea face greseli la ortograme.  [batcap]

 

La serv avem un coleg nou. E economist intr-un birou tehnic  [batcap] , dar are tupeu. Se pare ca-i merge, deocamdata.  [smulgpar]

Ma duc la trebi. O zi buna sa aveti. Pa. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, are drepatate Mik, daca filtrul e o marca cunoscuta, ai sanse sa gasesti si piese de schimb (philips, moulinex).

Eu am mai avut probleme cu ceva mixer, robot de bucatarie (stricat/spart diverse componente din plastic) si am avut surpriza sa le pot achizitiona ca piese de schimb (eu ma gandeam ca trebuie sa imi iau alt mixer/robot si mi se parea absurd, caci costasera ceva...) - asta dupa cativa ani de utilizare, deci iesisera din termenul de garantie.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua ladies,

 

Sunt in ro de vineri. Doamne, cald mai e.... 

 

Copiii mei sunt bine, le place. Toate au mers teribil de bine pana acum. Am si condus in cluj, desi strazile mi se par acum atat de i.nguste ca nu stiu daca mai incap. Si eram in smRt :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...