Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Aqai, stai ca zilele astea a fost bine cu caldura, adica rezonabil... La inceputul lunii aug. a fost de groaza, chiar si eu, care suport bine caldura, simteam ca ma sufoc, parca ma bagase cineva intr-un cuptor... Acum e chiar ok.

Pe mine ma ia cu frig numai cand povestesti tu de zapada, inghet si vanturi puternice pe la voi pe acolo [:-)))]  [:-)))]

 

In ce oras sunteti? Copiii ce fac, ce activitati au desfasurat? Stau la bunici, nu? Cat stati? Berry unde e?  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ach Aqai, te invidiez [flo2]  eu invidiez pe oricare e in vizia in ro [fri]

 

v-am scris ca ai mei copii nu au vrut anu asta in ro?! ei bine m-am prins in prima zi de vacanta ca de fapt ei nu vroiau la soacra, nu la sora sau pretena mea [smulgpar]

 

lipsa comunicarii [ups]

 

in alta ordine de ideei, copilul meu cel mare are pretena. asta sigur v-am spus.

Sapt viitoare vine ea din CO si vineri plecam noi. Asa ca au 2 zile sa se intalneasca. Se intalnesc la film [:)]  si, atentiune, iau si fratii cu ei [:-)))]  Ea isi aduce sora, el fratele.

 

Mare minune, ca ai mei sunt ca doua bombite impreuna [fri]

 

I-am zis piticului ca sunt invidioasa pe el si el imi spune ca nah, e doar cu fratii, nu cu parintii [alcool]

 

Edit: le las de dimineata lista cu ce au de facut.

Al mare se intalneste cu 2 fosti colegi de scoala. Smecher merge el la ei. Al mic ramane sigur. Are o mare pasiune pe Masina de cusut.

Duce gunoile, il mai trimti sa cumpere cate ceva, sa intinda sosetele, sa mearga la gradina sa ude (nici nu e nevoie ca a plouat)

 

azi de la ora 13 sunt in oras la biclioteca sa isi reinnoiasca cartile si CD. au vreo 10 statii pana in centru.

in rest ajung tarziu acasa ca mai lucrez si seara plec teleleu cu copii la nuci si cules de mere. [ph34r] . Casa mea arata ca la balamuc [zid]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai te invit in UK, sa vezi strazi inguste! Mi-e mi s-au parut inguste venind din Romania, imi inchipui cum ti s-ar parea tie! Si stai sa vezi parcarile la supermarket! De ce crezi ca eu mi-am luat o pishpirica de masina? Sa incap oriunde.

 

Doamne ce mi=a placut America pentru strazile ei late si nu numai! Imi inchipui ca asa e si in Canada.

 

Eu ma duc acusi cu baietu la liceu sa luam rezultatele la AS level. Alea cu care o sa se inscrie la facultate! Tineti-i pumnii va rog!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, distracție plăcută in Romania.

 

Letiția, ținem pumnii strânși băiatului! Scor maxim ii dorim.

 

Didi, lasa casa ca la balamuc și ieși afara...vine iarna și avem timp sa hibernam. La noi cu examenele de facultate e mai complicat. Mai are încă o tentativa la SAT acum pe 26. Speram la niște amărâte de 50 de puncte in plus la mate. Îl împing de la spate sa termine eseul obligatoriu pentru "apolication". Mai avem ceva de munca...terminam procesul in Ianuarie și accepturi/refuzuri încep sa vina in feb/mar. Deciziile finale pina in mai. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa o sa fac Anmila [pk]

 

Bafta sa obtineti alea 50 de puncte [flo2]

 

hai sa va zic ca dupa ce ca lucrez de 2 zile Zero barat, [bib]  azi am mancat si o punga cu dulciuri [ascuns]

 

de dimineata cand ies din parcare venea  o colega; ea e din republica Moldova si taman s-a intors in We trecut de acasa. si, draga de ea imi oferea niste bomboane Bucuria ca stie ca imi plac.

 

Iar eu, draga de mine, i-am spus sa imi de-a toata punguta ca am Familie numeroasa Ea era in Masina, a trebuit sa se decida repede, ca avea Masina in spate,

 

am luat-o pe nepregatite cand i-am spus ca a mancat destule si eventual ii iau eu un Ritter din cantina.

 

[masc] .

si, cu toate ca aveam un iaurt, am dat iama in ele. Dupa ce le-am probat odata pe toate nu mi-am dat seama daca e mai buna bonboana Favorit fata de folclor sau Meteorit fata de surprinza albastra  [fum]

 

inchid totul ca tre sa predau ceva [dra]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum plecam dinspre baia mare spre viseu

 

Copiii au fost in turneu. Cluj baia mare brasov alba iulia, bai termale langa satu marr vulcanii noroiosi, sfanta ana, pe dunarw cu bacul, la gradina zmeilorbin salaj, gradina botanica in jibou salaj ... Numai in moldova nu au ajuns

 

Berry e acasa cu husbandul

 

Letitia, succes mult!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tin pumnii la copil de Letitia si la copil de Ant

 

Didi, despre ce bomboane vorbesti ? Baga detalii "croustillants"  [:)]  !

(sunt mai batrina ca tine si n-am mincat niciodata bomboane din Basarabia) 

 

Mama e mai putin speriata, va incepe tratamentul abia in septembrie din cauza de concedii si programari.

Tot ceea ce vreau e s-o lase familia ei largita in pace. Am auzit niste porcarii de la ei (niste veri) si-s suparata nitel. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, succes cu baiatul tau!  [flo]

 

Aqai, oho, dar s-au plimbat baietii peste tot... Si fetele mele au fost plimbarete vara aceasta, prin zona Banat-Ardeal  [:)] . Tu din ce oras esti, al origine?

Nu am stiut ca sotul tau a ramas in Canada, am crezut ca e cu tine, de aceea te-am intrebat de Berry [flo2]

 

Didi, bune bomboanele Bucuria!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...