Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

in alta ordine de ideei, copilul meu cel mare are pretena. asta sigur v-am spus.

 

Da, dar nu ne ai spus ce varsta are  [:-)))]

Sapt viitoare vine ea din CO si vineri plecam noi. Asa ca au 2 zile sa se intalneasca. Se intalnesc la film [:)]  si, atentiune, iau si fratii cu ei [:-)))]  Ea isi aduce sora, el fratele.

 

 

In rest nimic inteligent de raportat. Ai mei vor sa merga la filmul cu emojii,dar nu cred ca e asa grozav, l ati vazut? 

P.s am trimis pm cu adresa de email

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salut gagici

 

Am venit acasa. Baietu a luat 2 de A si 2 de B. A la chimie si Biologie, B la filozofie si psihologie. Psihologie nu mai face la anul, dar la filozofie a fost cel mai bun din an, drept care a depus contestatie pe loc.

 

Am fost la restaurant si am mincat si apoi a venit profesorul de mate, care a spus ca rezulatul e bun sa intre la orice facultate de pe lista lui, mai putin Oxford, care vrea A pe linie.

 

Miine mi-am luat liber si mergem la castelul lui Ana Boleyn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, felicitari printului pentru 2 de A si doi de B!!! Sper sa iasa cum trebuie de la contestatie. Drum bun catre Anne Boleyn...nu mai tin minte: si-a pierdut capul sau nu? Parca da! Nu ea a fost mama Elisabetei I? 

 

Didi, mi-a scapat amanuntul cu "prietena"....m-am ramolit. Foarte nostim cu ies ei cu fratii la intilnire :) :) Acuma sa vedem ce film se alege...tine-ne la curent! Nu ma pricep la bomboane Bucuria si ma bucur ca nu stiu ce ratez. 

 

Mik, sper sa fie bine cu mama ta...foarte enervante rude sa nu dea pace omului bolnav. Daca poti si ti-e la indemina, infige-te serios in veri nesimtiti!

 

 

Am de organizat o sindrofie pentru noiembrie in Boston (de fapt o conferinta care dureaza 5 zile cu tot cu sedinte, team building si cine foarte scortoase) si am zero chef. Ma uit in meniuri si nu ma inspira nimic...ma uit la pozele restaurantelor si nu ma inspira nimic. M-am hotarit pentru team-building sa mergem la un soi de popice/biliard cu bere si pizza (ca a doua zi punem tol festiv). E singura decizie facuta pina acum: Lucky Strike!!!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine! 

Felicitari,Leti!!! Bun baiat ai! Succes cu contestatia. Sa intre acolo unde doreste!

Didi, simpatici baietii tai!

Mik, sanatate multa mamei!

Ant, poate dupa weekend o sa fii mai cu chef.

Eu trebuie sa duc copila la tuns si la cosmetica. Asta inseamna ca trebuie sa gasesc ceva, macar cosmetica, duminica... Are acnee si uneori e greu de controlat. Aveti solutii/sfaturi in domeniu? Am fost cu ea la 3 medici. Toti ridica din umeri si primesc creme fara nici un efect... 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi, haideti la cafea ca am filtru nou.  [:-)))]  [cit]

E identic cu cel vechi pe care l-am avut la serviciu, a tinut 10ani, si-a trait traiul. Sper sa ma tina si asta la fel de mult/bine. 

Mik, te imbratisez. 

Aqai, fain concediu.  [flo2] Ce traseu fain ! 

Coca, merci.  [pup]  Da, citeste mult. La mate a facut si ea caietul de vacanta tot, in schimb cel de romana il lalaie. Am aruncat doar un ochi peste caiet si am intrebat-o daca asa are de gand sa duca caietul la scoala ? Nu i-am verificat temele de vacanta, i-am spus ca o priveste chestia asta. Dar cand incepe scoala sunt gramada pe ea !  [fri]  Cum e in Rom ? Le place ? 

Letitia, felicitari baietului !  [pk]  Plimbare placuta la Anne Boleyn . Ironia sortii, Henric si-a dorit urmas de sex masculin, dar fata lui a fost cea mai grozava regina ever. [flo]  Ceva poze ne pui ?  [:)]

Didi  [flo2]  mai bine la cinema cu fratii ( mai mici ) decat cu parintii !  [fri]

Judoka, am vazut filmul cu Emoji. E fainut , fetelor le-a placut . 

La treaba cu mine.  [flo2]  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine! 

Felicitari,Leti!!! Bun baiat ai! Succes cu contestatia. Sa intre acolo unde doreste!

Didi, simpatici baietii tai!

Mik, sanatate multa mamei!

Ant, poate dupa weekend o sa fii mai cu chef.

Eu trebuie sa duc copila la tuns si la cosmetica. Asta inseamna ca trebuie sa gasesc ceva, macar cosmetica, duminica... Are acnee si uneori e greu de controlat. Aveti solutii/sfaturi in domeniu? Am fost cu ea la 3 medici. Toti ridica din umeri si primesc creme fara nici un efect... 

 

Regim alimentar, fara grasimi sau/si alimente procesate. Multe fructe si legume, cat mai posibil crude. Vorbesc din proprie experienta, mai sanatos ca atunci n-am mancat in viata mea.  [:I]  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, felicitari pentru fecior destept!!!

 

Vio, le place. Sunt de 4 saptamani cu varul lor primar (unicul de altfel) si se simt bine toti 3. A fost naspa ca nu au avut ai mei masina sa le plimbe ... dar asta e, mai static anul asta.

Maya nu are teme de vacanta, dar atat a fost prof de mate :))).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...