Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

lucky ladies :))) miss Berry ar manca non-stop. 

 

la fel si boyfriendul brunet. care si el e la dieta, dar isi scoate parleala cu counter/ table surfing

 

alternativ, mananca orice gaseste. in weekendul asta a mancat ochelarii de soare ai consortului si a apucat sa fuga cu un slap al meu, dar eu & A (his mom) am reusit sa-l momim si sa salvam slapul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

btw: Mr Trudeau (asa zis ultima sansa a demicratiei pe continent) a fost in vizita la cafeneaua parintilor brunetlui din poza cu Berry ...
 

Dreamy Trudeau ... cica asa se uitau (suspinau) the ladies la el, mi-a povestit prietena mea :))

 

PS: ea avea o grija mare, insa: sa nu citeasca a doua zi in ziare: PM Trudeau was attacked by oversized chocolate lab while on tour. Special forces had to save him!

 

asta pt ca Mr. Rolo, the chocolate lab, merge la serviciu la cafenea in fiecare zi. si pasiunea lui e sa sara pe oameni, la inaltime, cu labele inainte, un fel de superman jump cumva....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha, ce tare asta cu Mr Rolo si Mr Trudeau:))))

 

M-am uitat si eu acum la poze cu Trudeau si e simpaticut, e adevarat. Nu realizasem pana acum.

 

Ms. Daisy nu e lacoma la mancare. In perioada asta calda sta mancarea in vas si n-o mananca! O acopera grijulie cu ce gaseste pe acolo pe la ea si o lasa pana ii vine foamea. A avut zile in sir cand n-a mancat decat jumatate din portie. Nu fura mancare (e si greu, ca e f mica, nu ajunge la masa/top), nu fura mai nimic de fapt. Ocazional, mai fura cate un servetel cazut de la masa sau un carlig de rufe, dar cam atat. In schimb roade cu pasiune lemne aduse de prin diverse drumetii si, cu si mai multa pasiune, coaja de nuca de cocos.

 

Am tuns-o sambata si e atat de dulce! Are fata de maimuta capuchin:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

So, fuse si s7e7 din GoT. Hm, episod fain, dar nu de sfarsit de sezon, iar ultima faza din film complet inutila. Parerea mea. Nu spun mai mult. Si acum pana in 2019 pauza.  [fal]   [batcap]  

Eu-s (vorba lui Alex ) obsedata de Star Wars. Le urmaresc in ordine. Duminica pe HBO o sa fie toate de la 1-6. Eu eram la 5.  [:D]

Alex a terminat cartea HP5.  [:D] Acum ma freaca la cap sa-i dau nr6. Dar nope. Incepe scoala si altceva n-o sa mai faca. Mi-e teama ca am creat un monstru.  [fri]

Azi vreau s-o iau pe Alex sa-i caut pantofi, poate-mi iau si mie niste balerini.  [:I]

Maine am o zi libera si planuiesc o curatenie generala.  [biz] Urati-mi succes. 

O zi buna . Pa. 

PS. imi plac cainii si pisicile. Dar sa aiba altcineva grija de ele, nu eu.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, da, fetele au fost o luna in ro. Au venit ieri :).

 

Dana, da-i cartea. Mai e destul pana incepe scoala. Ieri am fost si noi sa cumparam rechizitele. I-am luat o agenda f frumoasa. Am stat juma de h sa o alegem :).

 

Maya a primit in ro un tel samsung. Ieri ii zic : arata-mi si mie tel tau. L-am lasat in ro, avea prea multe jocuri si nu doresc sa devin dependenta. Wow, sincer, m-a dat pe spate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pantofi, Dana! Yummy!

 

eu nu m-am uitat la Got, abia am terminat de recuperat aseara, ca in Ro nimeni din familia mea nu e fan si nu m-am uitat. asa ca asear am-am uitat la penultimul. f tras de par, anyway.

 

dl husband ma asteapta sa ne uitam diseara la ultimul.

 

coca, f cuminte maya! ai mei ar sta non stop pe ipad daca nu le-as pune limita

 

aseara i-am luat cu noi la vopsit pereti, ajutam pe cineva in familie, au lucrat teribil de bine. le-a placut la vopsit cu rolele. diseara mergem iar

 

ma afund in munca. o zi buna va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...