Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va salut din NYC...mi-am reluat bunul obicei de a merge in NY si nu mai stau doar in CT. Simt ca ma plafonez pe zi ce trece si nu mai rezist. as vrea niste cursuri...sa vad ce apuc. 

 

Azi ne vine frigiderul nou (barbatul are liber) si cica vineri avem inspectia finala de la oras pentru terasa si se pare ca simbata ne pune si placile pentru podea sub terasa si sintem gata!!! Of, mi-a iesit peri albi cu proiectul asta. Simbata daca ma vad terminata poate ies si la magazine sa ma uit de mobila. Inca nu ne-am hotarit ce mobila luam...mai am sanse sa schimba opinia barbatului :) :) 

 

Copilul mic a facut noapte alba...e in urma cu lectiile de AP si isi scoate pirleala acum. Incepe scoala joi si e panicat ca nu a terminat tot de facut. E prima oara cind il vad pe ultima suta de metri! Noroc ca weekendul care vine e lung...sa recupereze putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza la cafea!

 

Dana, ai fost la cumparat pantofi? eu mi-am luat vreo 20 de perechi din romania :DDDD sandale, pantofi, botine, pe culori si modele.

 

mi le-am trimis cu posta si mi-au ajuns ieri :DDD

 

Antmil, spor, sa se termine proiectul cat mai rapid!

 

carolinah, n-am fost atenta, ce e mda? ce fac fetele, cand incepe scoala la voi?

 

letitia, ce mai face mr. pisioi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, scrima (floreta) a facut copilul mare al meu 4 ani in liceu (au facut amindaoi scrima in particular dar nu la nivel de competitie). A fost capitan de echipa si au iesit campioni pe stat. Foarte frumos sport insa costitsitor mai ales cind intri in competitii. Mie mi-a placut enorm de mult sa il vad cum evolueaza si sa merg la "meets". Ma bucur eu pentru al tau :) :) :) 

Cel mic a facut spada dar nu la nivel competitiv. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fii-mea deja e stresata ca incepe scoala. A inceput sa se uite in urma la ce a facut. Vrea si are nevoie doar de note mari. Nu ma plang, e constiincioasa, nu trebuie sa o imping de la spate. Nu-si mai ia optional decat romana si asta cu examen, nu mai are timp de altceva. Ca sa aiba ultimii 2 ani de liceu mai liberi, si-a luat mai multe module anul asta. 

Acum mi-am luat 2 ore libere si merg cu ea prin magazine.

Scrima... suna bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...