Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Devoska,  [flo2]  [flo2]  [flo2]  Asa sa fie...cafeaua sa mi-o beau pe terasa. Va pun poze daca asa e!

 

Aqai, am sarit numarul de pantofi: 20 zici???? Esti zeita mea. Plecaciuni fac!!! Am iesit si eu la LK Bennett si am "furat" doua perechi in sale si eram tare mindra de mine...dar m-ai lasat muta de uimire cu 20 de perechi! Vreau poze :) :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, 20 de perechi? Si in ce  le-ai ambalat soro ca sa le trimiti peste balta?

 

Pisicul e absolut superb, nu ne mai saturam de el. Pentru mine si barbat e o sursa energie, pentru baiet e o sursa de enervare! [:-)))] Il scoatem in fiecare zi in gradina cu lesa, ii place si cind ma vede cu lesa sare pe pervazul ferestrei si sta cumintel sa ii pun hamul. E ca un catel, doar ca nu latra, ceea ce e un mare bonus. [:)]

 

Ant, terasa e acoperita? Mobila rezista si pe ploaie? Ca la mine nu prea rezista, de aia nici nu vreau sa cheltuiesc mult pe asa ceva, desi tare mi=ar place o mobila faina de gradina. A mea e asa, mai basics.

 

Oamenii mei au terminat pregatirile, acum sa vina casuta, sintem pregatiti. Dupa aia facem restul de gradina. Foarte multumita sint de oamnii astia!

 

Devoska succes la pregatirile pentru scoala. Cind incepe mindra? 

 

Dana Alex cind incepe scoala? A avut teme de vacanta? Al meu are teme si de-abia s-a apucat de ele. E adevarat ca face mate de citeva saptamini cu profesorul ala de care va spuneam, dar tare nu-l trage ata la teme!

 

Mi-e dor de Buflea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti, terasa nu e acoperita...Am facut un soi de pergola (nici nu stiu daca este cuvintul in romaneste) pe o treime din terasa pentru "privacy" sa nu ma mai vad cu vecinul din stinga. Mobila iau care sa reziste la intemperii plus o acoperim iarna...aici toata lumea are. O sa pun poze daca trec de inspectie :) :) 

 

Mai pune si tu poze cu pisoiul sa ne bucuram si noi de el. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant cred ca stiu de care mobila zici, ma gindesc chiar si cu husa, tot intra umezeala in ea. La noi e tare umed iarna. Nu neaparat ca ploua ci asa o umezeala in aer.

 

O sa pun vreo 2 poze cu Gogoasa cind ajung acasa. [:)]

 

Stiu ce zici de umezeala...eu sint la 1km de plaja/ocean si se simte si iarna umezeala in aer.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, exact la mobila asta ma gideam. E super. Poti cumva sa pui pernele in canapea in partea de jos? 

Da, sint unele modele cu "built-in storage". Eu le-as baga in casa peste iarna (in spalatorie unde e cald si uscat) dar e comod vara cind nu stii cum pica ploaia. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In rest, cum stati cu pregatirile de scoala? activitati? T incearca scrima anul asta, l-am inscris la club aseara ... si o sa vad cam ce mai facem. mai vrea fotbal, dar incepe abia din oct 

 

Activitatile raman aceleasi, avem aproape in fiecare zi program. In plus vreau sa gasesc natatie pt cea mica si ceva pt mine ( yoga sau pilates).

Sapt viitoare deja se aglomereaza, ultimele rechizite, reparatie masina, programare la ortoped, incaltaminte de toamna and so on.

Mi am scos niste poze din vacanta si vreau sa le gasesc rame.

 

Cica la noi se raceste tare,   [pic]  azi am bifat ultima piscina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...