Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Hahah, Ant, exact asa a fost si la noi cu frigiderul noi. Nesimtitii doreau sa ducem noi inapoi frigiderul. WTF???? pana la urma o sa ne schimbe usa.

Bai, dar la voi sunt extrem de scumpe frigiderele. Pai noi am dat pe un monstru, Electrolux, 600€ cu extindere de garantie (bine am avut noroc ca era oferta de -30%).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mcoca...da...fuse scump al naibii frigiderul ($2299 - plus taxe). Nu m-a ajutat absolut deloc ca am fost la ales de frigider si cu plodul mic caruia i-au fugit ochii catre un model cu 1000 de chestii smecheroase. Ma pot uita in frigider de la servici (sau de la magazin) sa vad daca mai am oua sau nu  [batcap]  [batcap]  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Edgar (aspiratorul conectat) sa ai aiba cu cine sta la o cafea cind nu e nimeni acasa :) :) :) 

 

 

Ma sperie cumva toate chestiile astea, toata tehnologia asta noua.

Deocamdata in Europa suntem abia la inceput.

In magazine nu sunt, doar pe net.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi sint astfel de frigidere, de la £1000 de lire in sus, scanezi produsele inainte sa le pui in frigi si asa stii ce ai acolo, tot asa conectat cu telefonul, dar nu am vrut asa ceva ca e prea scump si nu ma vedeam verificind pe telefon daca am oua. Asa ca am luat unul normal cu care sint foarte multumita.

 

O colega a avut livrat de curind un frigider busit, noroc ca era usa si a doua zi au venit cu alta usa. Tot asa au intrebat-o daca do you mind!!!! Cum frate? De ce sa accept un lucru nou, busit? Nu stiu ce e in capul lor. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma sperie cumva toate chestiile astea, toata tehnologia asta noua.

Deocamdata in Europa suntem abia la inceput.

In magazine nu sunt, doar pe net.

 

Da, am citit un articol ca aspiratorul colectioneaza informatii despre topografia casei...la mine oricum e mobila putina...basca planurile casei sint publice (sint publice cind cumperi casa). Imi ia boii de la bicicleta. Mai rau daca imi urmareste telefonul sau netul la laptop. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am citit un articol ca aspiratorul colectioneaza informatii despre topografia casei...la mine oricum e mobila putina...basca planurile casei sint publice (sint publice cind cumperi casa). Imi ia boii de la bicicleta. Mai rau daca imi urmareste telefonul sau netul la laptop. 

Lasa ca e si un plus aici, vad cind ai frigiderul gol si poate vin si ti-l umple!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as fi luat un frigider normal dar am avut "ajutor" la ales...care dupat dat din gene lungi m-a convins cu argumentul suprem ca are capabilitatea de a coordina calendarele fiecaruia...aici e problema noastra. Avem un calendar de familie dar e greu de accesat ca fiecare avem alta platforma si greu ne coordinam (eu in Outlook, copilul in google iar barbatul in stele)!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...