Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am toate argintii in bucatarie...muncesc la amprente de imi ies ochii din cap. Amprente, stropi de apa, etc. ORIBIL. Cind am luat casa, totul era argintiu si nu am investit in absolut totul nou ca nu am avut fonduri...asa ca am inlocuit aragazul (cind a murit "originalul") tot cu argintiu sa nu stric dizaintul si acum la frigider tot argintiu am luat (dar cica este "fingerprint resistant" - astia nu stiu cu cine au de face - la un moment dat, dupa o petrecere am gasit foot prints pe frigider...in partea superioara)!!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E un frig crancen la mine in birou azi. Am iesit putin afara sa ma incalzesc si sa imi cumpar o supa calda. Normal, acum ma ia somnul. Dar nu-i nimic, ma voi inviora iar in 15 min cind ma invaluie din nou frigul. Cred ca sint 60F aici!!!

 

Am apucat sa vorbesc si cu cel mare la telefon azi...cica au un soi de animal misterios in jurul casei (v-am spus ca nu mai e in campus) care is face nevoile in gunoiul lor. Cum se duc la gunoi, cum gasesc "supriza". Cica ce sa faca? HABAR NU AM!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unii mai folosesc sonic sounder, un aparat care scoate niste sunete ciudate si indeparteaza animalele nedorite care iti viziteaza gradina. Sper exemplu in Londra sint multe vulpi care intra prin gradini. Sau pisicile vecinilor care vin si fac pipi latine in gradina.

 

Ceva de genul asta

 

post-16401-0-78864400-1504206717_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...