Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, am vazut Florence Jenkins Foster! Vai ce am mai ris si ce ne-a mai placut! Am stat pina la 12.30 azi noapte si azi sintem zombie. Foarte fain, il trimit si alor mei, sa vad daca gasesc DVD tradus in romaneste.

 

E pe HBO la noi. N-am fost curioasa sa-l vad, ptr ca mie nu-mi place MS ups! si trebuie sa am dispozitie sa-i vad filmele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost o sapt luuunga. Sunt foarte obosita. 

 

Azi cumparaturi, ceva program administrativ. Maine vreau sa iesim la plimbare si poate o haleala, este Street Food Fest la noi. Sa vad ce ne face cu ochiul. 

Poate-mi iau vreo 2vinete sa-mi fac ptr week-end-ul asta. 

 

Am inceput sa vad Familia Borgia ( Jeremy Irons )  dar nu-mi place. Am inregistrate toate ep pana acum, dar nu ma atrage deloc. 

 

Nu mi-am luat balerini, n-am gasit sa-mi placa. In schimb i-am luat lui Alex si balerini si botine. I-au placut si mai ca se duce cu botinele la scoala in prima zi.  [fri] Adidasii ce i-am comandat mar35 ii sunt mari, mar34 erau mai buni, dar nu vrea sa-i schimbam. Pantofii ce mi i-am comandat mie o data cu adidasii ei imi plac foarte mult si sunt si frumosi. Cel putin aici mi-a iesit faza.  [flo2]

 

Nu i-am dat cartea HP6 lui Alex. Mi-a spus ca ce grozav ar fi ca la aniversarea de 11ani sa primeasca scrisoarea de la Hogwarts.  [pup] Trebuie sa nu uit sa-i fac o felicitare asemanatoare atunci. 

Acum citeste o carte despre cum sa devina fetele uluitoare[ups]  Aseara ma tot batea la cap cum sa facem un Spa acasa.  [help]

 

Un week-end fain sa aveti.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, am vazut Florence Jenkins Foster! Vai ce am mai ris si ce ne-a mai placut! Am stat pina la 12.30 azi noapte si azi sintem zombie. Foarte fain, il trimit si alor mei, sa vad daca gasesc DVD tradus in romaneste.

 

 

Letitia, l-am vazut si noi si am ras de ne-am prapadit, saracuta... Cica se bazeaza pe un caz real.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ladies,

 

Afara e o vreme bacoviana, frig si ploaie. Aseara am stat pana tarziu si am vazut " The Notebook" , dupa care evident ca m am culcat tarziu. 

 

Pt week end nu avem nici un plan ( poate ceva cumparaturi) . Din pacate treburile admin si casnice nu vor sa ia vacanta. As gati niste comfort food, daca stam mai mult prin casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori citesc ca undeva e frig si ploaie, nu pot sa nu ma gandesc ca inainte sa ma mut pe insula asta nici nu mi-a trecut prin cap ca o sa-mi fie dor de frig si ploaie. Ca ma afecteaza faptul ca vremea se schimba din calda in calduta si invers asa cum pe unii ii afecteaza frigul si intunericul iernii.

 

Mi-e tare, tare dor de schimbarea anotimpurilor, o simt ca pe un dor din suflet, nu stiu cum sa explic. Citesc mereu in special aici pe forum cum se schimba anotimpurile, cum se pregatesc oamenii fizic si psihic pt asta, cu bucurie sau cu groaza, dupa caz, si ma doare ca o rana! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...