Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rochie dezbracata


Recommended Posts

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce fel de rochie e asta? Cum vi se pare? 

De ce poarta femeile asfel de oribilitati? Unde e stilul? Si asta la o prezentatoare de la un show unde se uita si copii - UK has talent....

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifrochie-s.jpg

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifrochie-ss.jpg

 

O fi suferind de hot-flashes, sau e in criza economica si nu si-a permis material pentru o rochie intreaga.

Oricum, vazusem o stire cum ca la nu stiu ce scoala au adus la o serbare un barbat in "drag" care purta o rochie transparenta si executa un dans lasciv, oare ce incercau sa transmita?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare jenant . Eu nu vad BGT ca pe un " family show” ,nu ma uit de multi ani la ei sau la alte productii , dar au pierdut masiv audienta in timp .

Mai prind cateodata secvente din BGT si mi se par mult mai vulgare si in neconcordanta cu un family show decat rochia Amandei .Mult zgomot pentru nimic .

 

Copiii nici macar nu remarca un decolteu , sa fim seriosi .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...