Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sângerări vaginale după sarcina extrauterina


Recommended Posts

Drapele mele, așa cum poate ați citit in alt topic, mi-am pierdut puiuțul in săptămâna a 7a de sarcina. S-a descoperit ca sarcina era extrauterina și aveam deja 200ml de sânge in burtica, așa ca m-au băgat de urgentă in operație. Intervenția a fost făcută laparoscopic, iar medicul care m-a operat a spus ca nu au intervenit probleme și ca o sa îmi revin rapid. La doua zile eram fizic in condiții bune, așa ca m-a externat. Mi-a spus ca o sa mai am sângerări vaginale, însă sa nu ma sperii ca sunt normale. Ce-i drept, nu am întrebat in ce cantitate ar trebui sa fie. In prima zi, aveam la fel ca și la spital, câțiva picuri, și am considerat ca in curând o sa se finalizeze, însă aseară a început sa îmi curgă mai mult, nu chiar ca la menstruație, însă suficient cât sa ma sperie. In aceasta dimineața am văzut și un cheag de sânge. Oare este normal sau ar trebui sa ma prezint la urgente? Am căutat pe internet și majoritatea spuneau ca este normal sa curgă cam ca și la o menstruație, ca se elimina endometrul. Însă tot nu pot sta liniștita. Este cineva care a trecut prin așa ceva și iminpoate impartasi experiența? Programare la doctor am marți pentru a-mi scoate firele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...