Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Madam Burch si moda traditionala romaneasca


Recommended Posts

  • Administrators

EU nu am auzit de Tory Burch in viata mea - dar se pare ca are mult succes in State. Insa cum poti chiar asa sa copiezi un model existent si sa il semnezi ca fiind creatia mea. Pe mine ma lasa fara cuvinte...

dar probabil ca ea nici nu stie unde e pe harta aceasta Romanie si ... nu intelege nimic din asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

a incercat sa dreaga busuiocul, pe pagina ei de FB

"Resort 2018 is about the unique friendship between two inspiring women, Jacqueline Kennedy Onassis and Princess Elizabeth of Toro. Both were style icons, global travelers, and art lovers. In our effort to summarize the collection, we missed a reference to a beautiful Romanian coat which inspired one of the pieces. Whether it’s Romania, Uganda, or France, we are a brand that strives to celebrate, honor, and be inclusive of women from all countries and cultures, in the broadest way possible."

insa nu doar haina e copiata, ci si alte articole din colectia respectiva poarta motive traditionale romanesti.

 

18922098_10154925172225910_7277296160108

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...