Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

Miki felicitari!sa-ti traiasca baietelul,sa fie sanatos! [balo] ba,sa scrii! esti inca o dovada ca se poate [flo2] fiecare avem o soarta.tot ce putem sa facem e s-asteptam si o sa vedem "ce e scris si pt noi,bucurosi le-om duce toate,de e pace,de-i razboi." si pt cele care mai pot,luptati!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc mult tuturor, fetelor. Va doresc sa aveti parte de fericirea mea prin orice metode se poate.

Eu legat de simptome s-ar putea sa fii fost diferit.

Mergeam mai des la toaleta si mancam cand simteam intepaturi in ovarul stang. El a plecat din ovarul stang si de aici am avut aceasta senzatie.

Va pupacim dulce eu si printul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ligiutza, mii de multumiri..ma bucur foarte mult ca ai prins curaj, esti tanara si inca ai un AMH bun, stii doar ca si eu am tot pe aici..de fapt mai mic ,ca a scazut de acum doi ani dar cine l-a mai masurat? Poti obtine ovocite bune, sotul e si el tanar si sanatos si asta conteaza enorm! Imi imaginez cat de greu e sa o vezi zilnic pe colega ta, eu v am scris recent ca inca am asa o stare ciudata cand vad femei insarcinate..desi acum sunt si eu, dar am ramas cu o teama, cu o disperare asa de care sper din suflet sa scap , ma simt mutilata inca, sunt sigura ca o sa mi treaca atunci cand o sa-mi tin copilul in brate, si mi-am promis ca nu o sa am mila de cei pe care ii mai aud cu intrebarea care mi-a torturat ultimii ani: de ce nu faceti copii? inca mi se intoarce stomacul pe dos cand aud. Va dati seama ca eu de cand am venit acasa numai asta am auzit, dar nu am spus nimanui, si asta imi da o stare de liniste! Simt ca unii, in nesimtirea lor nici nu s-ar bucura ci ar scoate un maxim: ,,in sfarsit,,..chestie pe care eu nu as putea sa o tolerez, oricum sunt destul de izolata , nu ma dau in vant dupa nicio iesire, dar prin prisma activitatii ma tot viziteaza divese persoane. Asa ca inteleg foarte bine durerea ta..eu inca nu am depasit-o, stiu, poate suna cinic , straniu,..dar inca am o frica, asemeni unui animal pe care l ai batut un timp si nu mai are curaj sa iasa din cusca... Dar iar o iau pe campii..:))) se vede ca n am ma intrat de ceva timp pe laptop! Aura, Lore, Laurita, Ramo, Moti, Dana, nu va lasati nici voi!

Velvet, Clemence, Gineta, Ana -sigur am uitat pe cineva,  [flo2]  Va imbratisez pe toate! [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MikiVas, felicitari! Sa-ti traiasca baiatul si sa-ti aduca numai fericire!  [artif]  [copil]

Ligiutza, ma bucur ca te-ai razgandit  [:)] Sa fie intr-un ceas bun decizia luata si sa se lase cu bebel! [pup]

AnnaK, tu ce mai faci? [flirty]  Imi este dor de mesajele tale haioase. Sper ca esti bine.

Dea, tu esti bine? [pup]

Sper ca da...N-ai mai dat niciun semn. Ai tot spus ca te preocupa altele acum, dar sper sa nu fie nimic grav...

V-am citit pe fuga in seara asta, asa ca sper ca n-am ratar nimic.

Pupici tuturor!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...