Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor eu nu v-am uitat, vă citesc doar din umbră, pe principiul ”dacă n-ai nimic bun de zis, mai bine taci” :) Mă bucur pentru toate cele care ați reușit, vă felicit și vă țin pumnii celor însărcinate și vă păstrez în gândurile mele pe cele care vă pregătiți de o nouă încercare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

     Doamna "ajutor de serif"...capul sus!Chiar daca ai impresia ca toate usile ti se inchid tot vei gasi o fereastra pe care poti iesi din labirintul asta nebun.

    Miki,felicitari si recuperare rapida!Bun venit pe lume voinicului,sa fie sanatos,papacios si necolicos!

    Eu sunt prinsa in evenimente,am bifat o nunta a unei nepoate de verisoara,o taiere de panglica a noului primar cu cheful aferent...ma pregatesc de plecarea in concediu,dar pana plec trag tare sa rezolv cat mai multe chestii acasa.Sunt treburi pe care nu le pot amana:(((.Si ma mai pregatesc de vizita sorelei mele cele mai mici,pe care nu am vazuto de 3ani.Va citesc zilnic,dar ma mobilizez cam greu la scris.

    Ligiuta,felicitari pt decizie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata  [flo2]

 

Anna  [flo2]  ce-mi pare rau?nuuuu!..ci-felicitari ca v-ati mobilizat! cumva,intr-o zi,veti vedea si luminita de la capatul tunelului.si sigur,nu la pensie.succes in tot!  [clo]

 

deuta  [pup] revedere frumoasa cu sora ta!

 

eu trag de o faringita bacteriana,mi-a trecut puroiul din gat,mai e un pic umflat,sangele din nas s-a oprit,inca tusesc,dar ma omoara urechile,mi-a fost afectat auzul.aud mai slab.si-mi da o stare de nervi groaznica!si mi-e sa nu raman surda  [alcool] iau in continuare antibioticul,al 2 lea,plus plasa de medicamente si-astept....

 

pana si de la o boala ca asta,imi dau seama,inca o data,ca sanatatea e cea mai importanta.restu'trece,vine...putem face orice sanatosi.altfel...desi cand cad,uit de sanatate.

 

va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Velvetina,sanatate inca o data iti doresc!

    Doar de vreo 2ori am patit boala ta...cunosc senzatia de surzenie.Pe mine m-a ajutat si uleiul Otocalm,pe langa celelalte tratamente...imi calma durerea din urechi chiar daca eram surda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamna "ajutor de serif"...capul sus!Chiar daca ai impresia ca toate usile ti se inchid tot vei gasi o fereastra pe care poti iesi din labirintul asta nebun. Miki,felicitari si recuperare rapida!Bun venit pe lume voinicului,sa fie sanatos,papacios si necolicos! Eu sunt prinsa in evenimente,am bifat o nunta a unei nepoate de verisoara,o taiere de panglica a noului primar cu cheful aferent...ma pregatesc de plecarea in concediu,dar pana plec trag tare sa rezolv cat mai multe chestii acasa.Sunt treburi pe care nu le pot amana:(((.Si ma mai pregatesc de vizita sorelei mele cele mai mici,pe care nu am vazuto de 3ani.Va citesc zilnic,dar ma mobilizez cam greu la scris. Ligiuta,felicitari pt decizie!

Multumim mult Deuta. Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa sunt si eu.Dupa o saptamana de tratament cu paracetamol sinus de 3 ori pe zi plus antibiotic,mi l.a dat pt tuse ca nu scap de tuse de vreo 2 luni,am racit cobza,mi e rau de moor ,nu pot manca nimic de usturine in gat si sunt surda ca o baba.Tusea mi se trage de la rinita alergica cronica care ma chinuie de niste ani.Mi am facut radiografie si la plamani,nu am nimic.In schimb,cica mucoasele din nas se duc in gat si nu rupeau,nu le puteam elimina Asa ca,VELVETINA i.ti tin companie.Nici la analize nu am ajuns sa vad cu tsh.ul daca a scazut,la cat de rau i.mi e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...