Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sanatate tuturor fetelor bolnavioare, cred ca voi confirmati o vorba mai veche: oamenii destepti racesc vara!

Pe mine m-a intristat azi vestea primita de la o fata care a avut transferul cand am avut eu punctia: pentru ca beta era mica si crestea incet, a trebuit sa repete azi analizele si ii scazusera atat beta, cat si si progesteronul, astfel ca a oprit tratamentul.

Mai vorbeam cu ea pe mess, iar simptomele noastre erau similare.

Luni ma duc la eco si am emotii mari pentru ca nici la mine nu s-a dublat beta la 48 de ore cand am testat. Acum nu mai pot testa pentru ca am in tratament si 1/4 de Ovitrelle o data la doua zile. De-abia astept ziua de luni!

Ligiutza, Piscotica, voi cum sunteti, ati mai luat vreo decizie?

Miki, ti-a venit lapticul, papa bebe?

Fetele cu sarcini, voi sunteti bine?

Dea, mi-e dor sa scrii mai des si imi doresc tare mult sa vii cu o veste buna!

Va pup pe toate si va doresc o noapte frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvetina sanatate multa ! 

 

Eu am fost focusata pe examenele fetei ... O sa am emotii pana se finalizeaza repartizarea computerizata ... In rest mai nimic... Va citesc cuminte ... 

 

Apropo ... Ma intalnesc cu mama unei tipe si imi spune ca e gravida . pana aici nimic deosebit .. Facuse un fiv nereusit si a ajuns la Uscatescu la Regina Maria si dupa o luna de tratamemt a ramas natural... Si ce sa faca si mama soacra ? Zice ca sa merg si eu  [batcap]  Am zis ca maine ma documentez de dr Uscatescu sa vad ce si cum ...

 

Laurita sanatate si tie si sper sa fiti toate  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Velvetina sanatate multa ! Eu am fost focusata pe examenele fetei ... O sa am emotii pana se finalizeaza repartizarea computerizata ... In rest mai nimic... Va citesc cuminte ... Apropo ... Ma intalnesc cu mama unei tipe si imi spune ca e gravida . pana aici nimic deosebit .. Facuse un fiv nereusit si a ajuns la Uscatescu la Regina Maria si dupa o luna de tratamemt a ramas natural... Si ce sa faca si mama soacra ? Zice ca sa merg si eu [batcap] Am zis ca maine ma documentez de dr Uscatescu sa vad ce si cum ... Laurita sanatate si tie si sper sa fiti toate [flor]

 

Motisor la dr Uscatescu am fost si eu pentru problema cu Clexane , a dublat doza , eu am fost la Fundeni direct , cu o spaga buna intri direct , la Regina Maria era lista de asteptare cam 3 luni la ea ... dar Uscateasca este Hematolog , si ajuta sa sustii o sarcina., dar nu da tratamente sa ramai insarcinata cum a zis doamna respectiva ! Cel putin eu asa stiu ... daca ai probleme de hemato e ok sa te duci 

pup [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...