Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

Corinka, ma bucur pentru vestile bune! Doamne ajuta pana la capat!

Motisor, parca tu esti din Constanta, nu ai auzit nimic despre acest dr. Tica Vlad?

Ana eu sunt de origine din Bucuresti si venita dupa sot in Fetesti dar medicul meu gineco si unde urma sa nasc este in Constanta ... Stiai ceva  [:)] ... de dr Tica Vlad nu am auzit dar am cititi pe net despre el ... 

https://www.reclama mascata/modules.php?name=Liste&file=index&func=detalii&item=280

 

Poate ai citit si tu dar iti dau un link ... 

Mereu vor fii pareri impartite , mereu vor exista medici mai buni... eu una incerc sa iau in considerare mai multe aspecte gen profesionalism, preocupare fata de pacient, intelegere, dar poate cel mai important cum rezonez eu cu medicul..... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Motisor, multumesc!

Lore, noi suntem bine, foarte foarte agitati [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] , ma gandesc ca daca va fi la fel si dupa nastere nu stiu ce voi face [batcap] saptamana trecuta am fost la eco, bebe la 30s+4z avea 1.860gr, arata cu 9 zile mai mare, decat ar fi dupa ultima menstra, deci e un grasun. Daca totul va fi bine, peste 7 saptamani imi voi vedea puiutul. Sper sa fie cuminte si sa stea in burtica pana atunci!

Gineta, deja au trecut 17 saptamani [fal] , parca nu demult anuntai beta. Sarcina usoara in continuare!

Va pup pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi.a schimbat schema,nu mai e aceeasi ca prima oara.Mi.a dat cetrotide in loc de diphereline,gonal in loc de puregon,menopurul a ramas,a mai bagat 5 fiole de zomacton si mi.a scos clexane.Aici mi se pare dubios de ce l-a scos dar o sa intreb la prima monitorizare.Si prolutonul dupa transfer.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...