Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Licuritza iti spun mult noroc sa fie lipiciosi!! [alap]

 

Bella imi pare rau ptr esec ....curaj... nu renunta !!!!

Fetele mele dar ce vorbarete sunteti.....off cu greu mai citesc ce scrieti ......ca orice om mi a venit ideea asa inainte de fiv 2 sper sa fie cu noroc.....sa fac schimbari prin casa....si sunt la intrecere cu mama soacra......care termina mai repede. ...cand m a auzit ca vreau sa zugravesc.....hopp si ea.....o sa radeti de mine dar sa stiti ca e tare hazlie......ea nu stie inca ca facem Fiv din nou.....si chiar ma bine dispune....comportamentul ei..........asa dintr o data....

[aerob] zile astea incep injectiile .....ce repede a trecut timpul......si parca visez ...nu mi vine a crede ca fac din nou Fiv

 

Ce as vrea sa mai intreb .....am o nelamurire cu Puregonul de 900ui.....mi e mi a dat 250 ui/seara.....am 2 fl.de 900ui....din calculul meu iese 3×250 ui /fl. si mai raman in fiecare 150 ui ....ce fac cu restul de 150ui din fiecare..... [batcap]

 

Multumesc mult ptr toate sfaturile pe care mi le dati.....Sunteti cele mai bune prietene.

O zi frumoasa si racoroasa !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mititica, sa fie bine de data asta! Si eu la fiv am avut 2 penuri de gonal 900, am avut doza de 200 parca si stiu ca in z5 m-am injectat de doua ori, am facut 100 din primul pen si 100 din celalalt pen, e incomod sa te injectezi de 2 ori, dar asa mi-a ajuns pt 9 zile, in loc de 8. Spor la injectat!

Restul fetelor, ce mai faceti?

Pupici!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor, Ana mersi ptr.raspuns.....dau tot ce imi ramane ca injectii si pastilute donez dupa fiv

Daca aveti nevoie de Pregynil 5000 ui donez......daca e nevoie ne intalnim in Bucuresti cand vin la ecograf ....eu voi folosi Ovitrell......am cam multicele (9bucati) tinute la rece expira in 2018 luna iulie si octombrie Motisor deci luna asta si tu intri la intepat......ai sa vezi ca vom reusi !!!?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...