Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Neatza [flo2] Velvetina [alcool] [cupisi] Dea [pup] Dana0 [alap] [alap] Avand doua ne trebuiesc bebei la dublu Pentru toate fetele cochetele [bebic] sanatosi si puternici ....

sa te audă Dumnezeu Motisor,2-3 nu-i problema.Sanatosi sa fie.

fetelor  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor, pupici la toate.

Eu am fost relativ suparata deoarece in Cehia imi cere partener iar in Grecia fac doar cu donate,~ 5000 euro procedura. Insa mi-a venit ideea sa fac refinantare si sa vad daca reusesc. Momentan de la o banca mi-au dat un raspuns pozitiv, merg maine sa vad daca chiar este adevarat. Si daca da, in toamna asta sper sa fac un nou FIV.

Doamne ajuta la toate!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raisa, Doamne ajuta ca toate eforturile tale sa fie rasplatite!!

 

Chiar daca nu intru zilnic, va urmaresc din umbra in continuare :). Pentru ca nu mai primesc notificari (n-am inteles inca de ce), va citesc cand imi amintesc, dimineata sau seara, dar inca am obiceiul asta ramas din vremea cand eram mai activa. 

Despre mine nu va pot spune foarte multe...Ma simt din ce in ce mai departe de povestea asta cu FIV-ul si probabil ca asta e unul din motivele pentru care inca va citesc, pentru ca macar in felul acesta ma "agat" inca de acest vis (care a fost si cosmar, dar si vis frumos). 

Iau Ubiquinol si Omega 3 zilnic, si din cand in cand cate o Vit D3 (nu stau prea des in soare) si un Taxofit/Femibion...sa fie, in cazul in care ma razgandesc in toamna :))

Mai rau e ca nu reusesc sa ma conving sa fac programare pentru histeroscopie (recomandare de la PK) sau sa ma mobilizez sa refac toate celelalte analize. Nu stiu de ce mi-e asa teama...Cred ca mi-e frica sa nu descopar cine stie ce "minuni" si iar sa se dea totul peste cap. Cat timp nu fac nimic, ma pot pacali singura ca totul depinde de decizia mea de a face un al doilea FIV. In realitate stim toate ca lucrurile nu stau deloc asa. Analizele astea pot da totul peste cap cand ti-e lumea mai draga....

 

Va pup pe toate si va tin pumnii celor care sunteti acum in "focuri", dar si celor cu bebei in burtici. Doamne ajuta tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor si multa bafta celor care fac Fiv sau se pregatesc cu analizele! Piscotel,nu vreau sa fiu stresanta sau enervanta dar gandeste te bine sa nu cumva sa iti para rau apoi ca ai asteptat..eu sentimentul asta l am avut mult timp..ca m am.culcat cu capul pe o ureche si am pierdut atata timp pana sa ma mobilizez! Ma simteam vinovata..repet..e doar situatia mea!! Intr un final,fiecare stie ce este mai bine pentru el!va pup tare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel  [pup]  [cupisi]  nebanuite sunt caile Domnului!...nu stim niciodata ce ne-asteapta.eu iti doresc din suflet sa fii bine!

 

mia sarcina cu bine in continuare!  [flo2]

 

eu,pe langa toate celelalte sentimente ,ma simt si vinovata ca mi-am lasat puii singuri...mda...viata...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mia, nu ma stresezi si nici nu ma enervezi :)) Chiar iti multumesc pentru sustinere [flor]. Sunt constienta si eu ca nu mai am mult timp de asteptat si ca daca vreau sa fac ceva, acum e momentul. Nu exclud posibilitatea unui FIV2. Daca as exclude varianta aceasta, as renunta si la Ubiquinol-ul asta care nu e deloc ieftin (aproape 700 ron/luna). Poate ma voi mobiliza intr-o zi din vara asta sa fac si analizele si voi vedea apoi daca ele imi vor permite sa visez din nou...

Velvet, o imbratisare stransa si un pupic si pentru tine si pentru Spalacila [pup]  [cupisi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel [flo2] iti doresc putere multa sa te mobilizezi sa o iei de la capăt.

Velvet nu poti sa stii ce iti rezerva viitorul poate peste2-3 luni te trezești intr-o dimineața si realizezi ca esti pregătită (din toate punctele de vedere)pt inca un transfer. [flo2]

Raisa mult succes [flo2]

fetelor va pup  [flo2]

Eu va citesc din umbra dar nu prea am ce posta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...