Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvetina si eu am fost mult timp prinsa intre trecut si prezent ... mult timp doar in trecut si alaturi de puiu meu care oricum as vrea eu nu ii pot sterge originea ( nu pot interzice tatal biologic ) ... Mi-au trebuit doi ani in care m-am chinuit sa ignor trecutul de dragul fetei si sa raman pe linia de plutire ... Pana intr-o zi am facut o mica gluma intr-un grup de amici si a rasarit speranta mea... La inceput nu am crezut ca poate exista un barbat care sa ma accepte asa cum sunt ( cu codita) ... Si uite-ma acum dupa 4 ani de cand suntem impreuna si ne chinuim sa avem o minune in viata noastra , o minune asteptata si de fata mea cu o bucurie imensa desi poate in copil nu ar intelege anumite aspecte ale vietii ... Minuni exista in viata asta si viata te poate duce catre fericire... Spera , viseaza si crede ca va rasari si soarele pe strada ta . 

 

PS: am ajuns la concluzia ca un pui de om nascut si crescut de mine este al meu si atat ... 

 

 

Velvetina  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moti iti multumesc pt cuvintele frumoase  [flor] tu aveai fetita deja.la mine e alta situatie.tatal puilor mei e trecut,omu'vrea copilul lui.nici macar nu i-am spus de existenta lor.pt ca puii sunt ai mei si-ai trecutului...greu,habar n-am ce va fi pt mine,nu mai am incredere in nimeni si nimic.mi s-a dat totul peste cap.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fete.Din 5 foliculi la monitorizarea a doua,am ramas cu 4.Unu nu a crescut.Sper sa ramana astia si sa fie buni.Ma duc marti la a treia monitorizare.Ieri am bagat o piscina si stat la soare,cateva ore si am reusit sa ma relaxez putin ca deja eram cu nervii intinsi si stari de.mi vine sa plang.Stiti cum e in timpul stimularii cu injectiile.Va pup pe toate [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurita, cred ca ar trebui sa ai grija cu piscina in perioada stimularii. Stiu ca nu prea e recomandata baia in perioada asta, plus ca te expui la riscul de a contacta vreo boala daca mergi la piscina publica.

Daca gresesc, sa ma corecteze alte fete!

Te pup si iti urez succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinka,awch,da uite ca la asta nu m.am gandit.Am intrat de 2 ori in apa ,si in rest am stat la bronzat dar cu limita.Eu m am dus mai mult pt soare(vitamina D)si pt relax ca sunt cu nervii praf cu job.ul ,chiar nu mai suport plus emotiile si nervii mei ca stiti cum e cand intri in focuri.O sa i zic si sotului sa nu se mai duca pana dupa transfer.Te pup si eu [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...