Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

Fetele,am.scris si dincolo la.gravidute fivoase dar stiu ca aici activitatea este mai intensa.azi noapte am.stat 4 ore la o nunta si cand am venit acasa aveam.protej slipul.plin de o.scurgere maronie.m.am dus la urgenta,dupa eco.mi s a spus ca bebe e bine dar nu trebuia sa stau in frig.si.nici in zgomot..de.dimineataam.fost si la.medicul.meu si.mi a.zis ca poate de la.cele.doua fibroame mici am patit asta..mi a marit din nou doza de arefam.pe care o.redusesem.la.doua pe zi.si mi a dat si magnerot.si.no.spa.acum se.mai.vad mici pete pe hartiamigienica dupa ce ma.duc la.baie..insa am.intrat asa in disperare..am.si uitat sa.intreb daca.pot sa continui cu clexane.joi acum.voi implini 13 sapt..s a confruntat cineva cu asa ceva?mi a.spus sa.stau in pat..fara efort!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mititica nici eu nu am avut dureri cand am facut Menopur,ca si restul fetelor am facut sute de Injecții(fără exagerare)se merita iti spun sigur asta.

Laurita mult succes azi!!!!

Lore ma gândesc la tn,sper sa fii dispărut chistul.

Velvet [flo2]

Motisor [flo2]

Mia nu te panica,daca nu ai dureri si e decat putin marou e bn.Stai in pat si odihnește-te.

Dea sper ca esti bn,ne lipsești aici.

restul va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mia, daca este doar scurgere maronie si nu este sange proaspat, din ce stiu eu, nu este ingrijorator. 

Dar, menajeaza-te si tu cat poti, stai in repaus cat mai mult. 

Din cate imi amintesc tu aveai parca o valoare foarte buna la progesteron si de aceea nu cred ca sangerarea are legatura cu sarcina. Cel mai probabil o fi de la fibroame, asa cum zicea si medicul tau. 

Ai mai facut vreo determinare a progesteronului sa vezi cat este? 

Poate reusesti sa iei legatura cu un hematolog sa vezi daca este cazul sa opresti clexanele. Tu ai facut analiza de trombofilii erediatare sau doar ai luat preventiv? 

Numai bine iti doresc!  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurita, importanta e calitatea, nu cantitatea. Eu cred ca zomactonul face minuni :)) am tot citit cazuri ale fetelor cu zomacton in schema si multe au reusit :) 

chiar si eu reusisem partial asa :p 

Tin pumnii sa ii ai pe toti in ziua 3 si minim 1 sa ramana in burtica 9 luni. 

Mititica, nici eu nu am avut dureri la menopur, clexane a fost cu nabadai :p asteptam vesti bune de la tine cat de curand, stam cu pampoanele pregatite :p

Ramo, ai ajuns la Albu? V-ati facut vreun plan pt fiv 2?

Moti, felicitari pt adolescenta ta si succes la fiv! 

[flo2] O floricica pt fiecare :) 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...