Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

Mulțu RAMO,nu mai am rabdare,6 zile fara azi pana la beta.Abia astept.Nush daca i.mi joaca mie feste capațana si e pe psihic doar,da am facut o prajitura cu visine ieri,ca nu e de munca,se face super usor si stau si ma uit la ea,nu.mi face cu ochiul deloc,cu toate ca e super pufoasa si nici inghetata nu ma atrage eu care as manca zilnic.In schimb ,eu care saream o masa linistita mai ales cina,daca nu mananc ma ia cu stare de rau,am incercat,chiar nu pot sta nemancata,cum obisnuiesc eu sa fac in dorinta de a slabi.Stiu ca e chiar devreme dar asta e situatia.Sper sa nu radeti de mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Laurita,iti tin pumnii! Nu stiu ce sa iti spun cu mesele ..eu insa ca si simptom.precoce am.avut mersul la.baie..initial nu m am.gandit ca ar putea fi un semn de sarcina insa apoi ..cand am facut testul am.facut si legatura!ma duceam si noaptea des..am crezut ca e.de la.stres! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

.... Punctia o am la ora 13......problema este ca nu mam trezit la injectii la ora 3.....sa fac pregynil si diferline ci le am facut la ora 4.06.......offf din cauza ca nu mam trezit.... de vina e oboseala....e sotul praf facut ....pe mine.........ma certat.... pana sun pe dna dr.....nu am liniste......cred ca am compromis tot....parca cineva se opune sa nu reusesc

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DANA,da ce curajoasa ai fost sa.ti faci test asa repede.Mi.e frica rau de pipi test si decat sa am vreun shoc stau cuminte pana la beta.Multi pupici!!

MITITICA,numai noi stim prin ce emotii si stres trecem de ne stoarce de energie,sper sa fie totul in regula si sa fie bine pana la final.Off,si sotii astia,

numai de cearta lor nu avem noi nevoie cand suntem in proceduri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sa stii MITITICA,si eu am avut piedici,si prima si a doua oara de ma suparam la fel ca eu lupt si mi se pun piedici,dar pana la final am reusit.Pai eu facusem pregnylul la 12 noaptea si aveam punctia la 10 dimi.Ce crezi,ii zic sotului sa nu o luam prin oras ca se fac blocaje mari ,doar nu o data m.am blocat si eu,si sa o luam pe centura,ocolim si chiar daca e aglomerat pe acolo ,totusi se merge cat de cat.A fost in dimineata aia un accident nasol de a anuntat si la radio ca a blocat centura,am zis ca innebunesc,i.mi era ca nu putem iesi din blocaj ,ca intarziem si apuc sa ovulez.Bine sotul daca e sofer profesionist a reusit sa iasa,dar cu dalea nasoale,pe contrasens,

pe interzis,mi.a fost tare frica si pt el sa nu fie politie sa.l opreasca dar am ajuns bine pana la urma.Si am zis,la cate emotii si stres aveam,piedica asta.mi trebuia mie...m.am necajit rau dar s.a terminat cu bine.Asa si la tine,o sa iasa bine.Bafta multa!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mititica,nu iti face griji!! Va decala punctia cu o ora!! Gandeste te ca eu AM UITAT sa fac injectia asta si am facut o cu o zi mai tarziu..fetele stiu ca am.povestit atunci pe forum,eram singura intr o alta tara si de stres am.incurcat zilele..nu s a intamplat nimic! Nu te stresa..e mai important!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...