Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

Laurita eu la ambele transferuri am

facut teste f devreme,asa treceam eu mai ușor peste  timpul de așteptare plus ca nu sh cum as fii reacționat la o beta negativă,an preferat sa stiu din timp ce se întâmpla,sa fiu pregătită.

Fiecare avem propriul mechanism de apărare.

Eu stiu ca majoritatea nu au încredere in pipi teste si sfătuiește sa faca beta dar pt mn pipi testele au fost tot timpul corecte sa zic asa,cand a fost sarcina mi-a aratat cand nu a fost nu mi-a aratat.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc mult ....am vorbit si cu dna dr.....mi a zis ca i bine ca am anuntat....ca am facut cu o 1 ora mai tarziu ....sa stie.....dar ramane sa vin la aceiasi ora la clinica cum am stabilit.....ce am mai plans....din cauza injectiilor... [batcap] maine sper sa rezist nemancata si nebauta pana la ora 13.......ca sa uit de mancare .....voi merge la o mica plimbare prin oras.....si dupa plimbare merg la punctie [alap]  [alap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot nemancata am stat inainte de punctie si faracsa beau pic de apa.Noroc ca a fost la ora 10,cum e Mititica la 13-14 nu stiu cum as fi rezistat.Asta e regula inainte de anestezia generala si cu toate ca am avut stomacul gol,tot am vomat dupa,dar asa patesc mereu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele cochete... [flo2]  [flo2]  [flo2]

Va citesc  asa cam la cateva zile...am zis sa ma detaasez sa ma bucur de vara, am fost si pe la mare...m-am relaxat. Si ce sa vezi vin la serrviciu (stiti ca am o colega gravida ramasa atunci cd am facut eu FIV) si acu e si cealalta in 3 luni...E nedrept Barbosu... [alcool]  [alcool]  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ligiutza nu este un motiv sa o iei razna , ar trebui sa te gandesti ca si ele probabil si-au dorit sa devina mame , ca si noi ... Nu trebuie sa ne gandim de ce ele si nu noi ? Stiu ca sunt ganduri multe acum , dar incearca sa vezi lucrurile altfel , daca ele au reusit si tu nu , asta nu inseamna ca esti defecta , doar ca va trebui sa lupti mai mult pentru visul tau ! Si eu timp de 5 ani imi vedeam prietenele cum deveneau mame si eu nu , dar am incercat sa nu ma las coplesita de sentimente , din contra de fiecare data cand auzeam o veste buna stiam ca si eu sunt mai aproape de a deveni mama ! 

 

Lasa gandurile astea ca o vei lua razna , tu ramai focusata pe idealurile tale si intr-o zi vei fi tu cea care va da veste cea buna ! Te pup 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...