Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ramo, exact asa mi-a spus si mie...doar ca eu am avut progesteron injectabil si zomacton de prima data (la cererea mea, vazusem eu ca fac minuni) si au facut...partial. Am avit primele 2 linii pe un test....doamne, ce senzatie! Nu am sa uit niciodata si sper sa se repete curand :p

bafta multa la urmatoarea incercare, sper sa fie ultima!

mititica, dr meu sustine ca stresul este un factor extrem de negativ. Dar ma enerveaza asa tare ca desi stim asta, nu prea tine de noi sa nu ne stresam. Eu in perioada de dupa transfer, nu am putut sa vad nici macar un film, pt ca imi zbura intr-una gandul la puiul din burtica. Am fost mult mai bine insa de cand am inceput munca. Tot mai fugea mintea, dar mult mai putin. Deci tine-ti mintea ocupata cat mai mult :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Am promis ca intru azi,desi ma chinuie netul asta maxim...daca nu va merge pana termin mesajul,macar se va salva si-l voi posta maine-poimaine.

    Nici nu mai stiu de cand nu am scris,dar voi face un rezumat.A fost sorela mea,din cele 5z promise a stat doar 3:(((,apoi a urmat cununia civila a nepotului meu...emotii,lacrimi,toate cele(cand ajungi sa vezi pruncii ca se insoara iti dai seama ce repede a trecut timpul).La 2z dupa cununie am plecat in concediu pt 12z...a fost ok,am prins vreme buna,dar era loc si de mai bine.Pe soata a chinuito o masea cam 8z din concediu...si stiti si voi cum sunt barbatii la durere [bang] . Mie,trebuia sa-mi vina menstra cam de cand era sorela mea la mine,dar am venit din concediu si nu dadea semne sa apara.Prin z46 a venit ca urgia,fara nici un semn(doar TB scazuta putin dimi)...dar am scapat de-o grija.Sa va mai zic cate pipicheck facusem?!...nu are sens...va imaginati voi,mai ales ca eu am cicluri de 21-24z.In toata viata mea nu am avut asa ciclu lung indiferent de interventie,iar acum nu facusem nimic.Soatei nici nu i-am mai zis,dadeam sperante false,mai ales ca natural sunt sanse de 0.Probabil a fost o dereglare,dar nu mi-o pot explica.Cam atat la capitolul asta.

    Cand am revenit acasa,in afara de curatenia generala pe care mi-o propusesem(si pe care nu am terminato) am avut de recoltat de prin gradina,recoltat care s-a datorat temperaturilor ff mari.Si uite ca de 2sapt de cand am ajuns acasa nu am timp de net decat in pauze si atunci ma rezum la citit.

    Acum,din cauza oboselii probabil am o durere groaznica in gat,ma paralizeaza la inghitire si exudatul mi-a iesit ok.Poate tiroida imi face figuri sau am o scadere imensa de magneziu...nu stiu,imi e groaza sa investighez.Nu mai am nici magneziu pe acasa,iar surplusul natural inca nu a dat rezultate:(((.Sapt asta avem si nunta nepotului,maine merg sa ma echipez...va fii o zi horror,pt ca nici mie,nici soatei nu ne place sa umblam prin magazine.Cam atat despre mine.

    Corinka iti doresc sarcina usoara,felicitari pt inimioara si sa ajungeti cu bine la termen!

    Laurita,un beta mare iti doresc si dezvoltare frumoasa!

    Mia,Gineta,Maru,sarcini la termen!

    Mititica,embrioni puternici care sa reziste la tine in burtica vreo 8,5luni!

    Pe restul va imbratisez puternic si va tin pumnii la analize ok si investigatii fara surprize!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de urare, Dea! Să știi că am emoții pt că tot aud in jurul meu de sarcini pierdute la 20s. Acum aștept să trec de săpt 20, și probabil tot așa până pe la 7 luni  când o să fie mai sigur că o sa am bebe. 

Eu îți urez sa treci cat mai repede de partea asta a baricadei! 

La fel și tuturor fetelor care încearcă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata  [clo]

 

deuta  [pup]  [floare3]

 

 Maru  [flo2] eu nu mai incerc,da'poate mi-o pregati viata,Dumnezeu,cine-o fi,o minune.se pare ca speranta,oricat de palpainda,chiar moare ultima....sa ajungi cu bine la capat! sa-ti tii bebele puternic in brate!

 

Laurita te astept cu beta grasa!  [flo2]

 

Moti tu ce faci?  [clo]

 

eu va citesc mereu,dar mai scriu din cand in cand,din gand in gand,sa vad ce mai faceti.

 

va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...