Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Le.am primit.Beta sub 1.2 simt ca iau razna.Dupa reglare tsh si continuare cu euthirox ,dupa polip scos,dupa schema cu zomacton,proluton,dupa o juma de an de luat ubiquinol si vitamine si seleniu,beta e cat se poate de negativa.Nici macar nu a dat sa se prinda ca data trecuta.Nu mai am cuvinte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Laurita! Nu am cuvinte... Imi pare nespus de rau! Toate stim ca nimic nu ne poate face sa ne simtim mai bine in momentele astea... Pot doar sa-ti trimit ganduri bune si sa ma rog sa treci repede peste momentul asta urat si sa gasesti puterea sa mergi mai departe chiar daca acum pare imposibil. Imi pare tare rau! Multa putere iti doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurita, te îmbrățișez, primește gândul meu bun. Știu că nu există consolare imediată în astfel de momente, dar nu uita esențialul - nimeni și nimic nu poate garanta reușita unui FIV, cheia e perseverența. Toate pot merge șnur și să nu fie rezultatul dorit, știi că nici medicii nu știu care e cauza eșecului. Noi suntem alături de tine și te susținem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce stiu clar,ca nu renunt.Deja am inceput sa ma interesez si prin alte parti.

ANNAK,exact cum ai zis.Cheia este perseverenta Chiar nu ma las.Mi s.a intiparit

in minte ce mi.a zis VELVETINA,cat ai barbatul langa tine si te sprijina,nimic nu

te opreste.O sa fie mai greu pana strangem iar banutii dar mergem mai departe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet mulțumesc! Nu abandona lupta. Până la urmă ai pinguinii. Când vei fi hotărâtă poate mergi după ei. Dar mai așteaptă puțin, poate îți vei reface viața și vei rămâne natural sau cu o inseminare.

E păcat să rămâi singura, ori îți vei reface viața, ori îți vei lua pinguinii acasă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurita îmi pare rău! :( O să reușești până la urmă! Unele sunt mai norocoase și reușesc din prima, altele mai puțin. Eu îți doresc să reușești următoarea data.  Poate încerci și tu un tratament de imunitate data viitoare, poate ajută. [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...