Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 148


Recommended Posts

Imi pare rau sa aud ca nu ai reusit..imi spun si eu parerea laolalta cu fetele..sper sa nu te deranjeze.Eu in locul tau nu as mai astepta deloc..cum a spus si Corinka timpul este foarte pretios..mai ales cand sunt probleme la nivelul uterului..nu astepta..si ca sa te incurajez..eu cand am facut o eco acum in spital cu o doctora f buna mi a zis (si nu e prima) ca la uterul meu asa traumatizat s a prins totusi acest copil..am o embolizare,o operatie,si ambele au lasat urme adanci..doctora a spus ca miometrul e cam praf..uterul plin de calcificari..si eu imi pierdusem speranta si totusi s a intamplat!Nu abandona lupta..stiu ca nu e usor dar crede ma ca se poate!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mititica, imi pare tare rau... Nu stiu ce as putea sa-ti spun sa iti ridic moralul. 

Mie medicul mi-a spus ca trebuie sa treaca cel putin o menstra intre transferuri. E bine sa discuti cu el intai. Nu am retinut ce varsta ai, insa chiar daca astepti o luna-doua, ai grija totusi sa nu treaca foarte mult timp. Asa cum ti-a spus si Corinka, timpul e un mare dusman in lupta asta... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MITITICA,eu daca as avea congelati nu as rezista pana la anu.As sta 2 menste si i.as pune.Iar intre timp as mai face niste analize pt uter sa ma asigur ca e totul ok pe acolo.Daca e sa fie esec poate sa fie si acum si la anu,doar ca timpul e f pretios in cazul nostru,cum au mai scris si fetele.Te pup,sper sa iei cea mai buna decizie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cu experienta, am nevoie de sfatul vostru, va rog. 

Incerc sa ma programez pentru histeroscopie si nu stiu ce sa cer... In afara de endo injury, trebuie sa fac si biopsie de endometru? Nu as vrea sa ma trezesc dupa ca as fi putut sa mai fac ceva, dar n-am stiut ce sa cer. Cu doamna dr n-am reusit sa vorbesc inca, doar prin email-uri ne-am conversat... Multumesc anticipat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ligiutza, eu vreau sa merg la Dr Oana Moise de la Wellborn. Am mers de cateva ori la ea pentru monitorizari si chiar sa discut despre primul esec din februarie. E un om deosebit, cu multa rabdare, calma si calda. Raspunde si la email-uri. Colaborarea cu receptia insa, e mai dificila. Raspund foarte greu  la telefon si sunt neseriosi (promit ca revin cu telefoane si nu o fac niciodata).

Si ea face FIV-uri, insa nu pare sa o deranjeze ca fac in alta parte. Am mai citit si de alte fete care merg la ea, desi FIV-ul il fac la alta clinica.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...