Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cartelul conduce Romania


Recommended Posts

  • Administrators

Ne-am uitat aseara cu stupoare la stirile si emsiunile politice din Romania. Nu credecam ca e posibil asa de mult ridicol ///

 

PSDul - isi neaga vehement guvernul pus cu mana lor. Dragnea e foc si para ... dupa ce il lauda pe la toate colturile pe Grindeaunu cu cateva saptamani in urma,

 

Cred ca PSD si Alde sunt un cartel care isi doreste sa conduca - doar in interesele lor. 

Nu cred ca in alte tari europene se mai intampla asa ceva. CUm e posibil ca aceste personaje sa conduca o tara europeana?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am stat aseara pana la 1 si am urmarit declaratiile si conferitnele de presa :  circ ca la Balaceanca! Niste infractori arunca tara in aer ca sa isi scape fundurile. 

 

Cum e posibil sa ne conduca astia?! Pai pe astia i-a ales poporul, in ciuda tuturor celor care au incercat sa le deschida ochii, sa nu se duca dupa resturile de ciolane aruncate de la masa bogatilor, ci sa vada si ce interese au aia de le promit luna de pe cer, lapte si miere. 

Asta e tara, asta e poporul, astia sunt conducatorii: rasul curcilor! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

brilla - asta e un mod de discutie care nu duce nicaieri :)

Hai mai intai sa agreeam ca astia de la putere- si PSDul cu Alde sunt un dezastru pentru ROmania. 

Nu vreau sa propun pe nimeni - insa nu pot sa cred ca asta e cea mai buna oferta politica pentru ROmania. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Personajele sinistre care conduc azi Romania sunt exact conducatorii pe care ii merita poporul care i-a votat. Sunt alesii poporului, iar vox populi......

 

Cand poporul alege sa trimita in parlament infractori dovediti, cand voteaza primarul care deja este arestat (si depune juramantul din puscarie)...... la ce altceva sa ne asteptam?

 

Infractorii au ajuns sa faca, la propiu, legi in Romania, iar poporul credul inca mai asteapta sa primeasca tot sacul de lapte si miere promis in campanii.

 

Si situatia se repeta la nesfarsit, in acelasi fel de ani si ani, doar ca, intr-adevar, asa sinistru ca dupa alegerile de anul trecut, parca nu a fost niciodata. Poate doar pe la inceputul anilor 90, in perioada mineriadelor, dar in rest.....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...