Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cartelul conduce Romania


Recommended Posts

  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

cand sunt citate ca sursa de informatii site-uri ca Luju.ro.

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

 

Cam aliniat rasul asta, no offence! uite si o floare [flo2]

 

Nu ma lua dupa ciresi cu salamul de soia, nu asta te-am intrebat si te-am rugat ceva in legatura cu psd-ismul " meu". Am spus ca mi-s satula de politica si repercusiunile ei, so chef sa ma dau in replici pe aici nici atat. 

Laura, vorbesc in cunostinta de cauza, exista motoare ca cautare, nu iti place Luju, no problemo. Mai sunt. Asta daca te intereseaza si nu doar ne " formolizam" in cozile unora...Basescu care e tinut in brate pe aici avea expresii mai porcoase, gen pasa...gao..ti.. impu... de Cartarescu si Pata ce sa mai spui? Si daca nu te intere, bine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam aliniat rasul asta, no offence! uite si o floare [flo2]

 

Nu ma lua dupa ciresi cu salamul de soia, nu asta te-am intrebat si te-am rugat ceva in legatura cu psd-ismul " meu". Am spus ca mi-s satula de politica si repercusiunile ei, so chef sa ma dau in replici pe aici nici atat. 

Laura, vorbesc in cunostinta de cauza, exista motoare ca cautare, nu iti place Luju, no problemo. Mai sunt. Asta daca te intereseaza si nu doar ne " formolizam" in cozile unora...Basescu care e tinut in brate pe aici avea expresii mai porcoase, gen pasa...gao..ti.. impu... de Cartarescu si Pata ce sa mai spui? Si daca nu te intere, bine. 

Un raspuns nul.

Are insa un mare avantaj. Fata de n+1 alte postari acesta este unul scurt. Ceea ce a devenit un pas inainte. Singular sau nu, ramane de vazut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Laura, vorbesc in cunostinta de cauza, exista motoare ca cautare, nu iti place Luju, no problemo. Mai sunt. Asta daca te intereseaza si nu doar ne " formolizam" in cozile unora...Basescu care e tinut in brate pe aici avea expresii mai porcoase, gen pasa...gao..ti.. impu... de Cartarescu si Pata ce sa mai spui? Si daca nu te intere, bine. 

 

Ce inseamna "sa ne formolizam in cozile altora" ? 

Ai inteles gresit, nu de cuvintele urate folosite, ci de mesajele transmite m-am legat. Hai sa cadem de acord ca avem surse de informare diferite (prefer stirea bruta, nu sa imi spuna altii ce sa cred despre o stire sau alta, iar daca ciresc un articol de opinie, prefer sa citesc alt soi de jurnalisti ) , avem pareri diferite despre oameni. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact, Mirela, este absolut penibil. S-au aplaudat singuri ca s-au dat jos de incompetenti ce au fost. Atatia prosti falosi gramada mai rar vezi!

Unde pana mai ieri il macau pe la toate televiziunile pe Tudorel Toader ca nu face treaba, ca a intarziat cu legile codului penal , ca e incompetent si nu e bun de nimic, acum cica Tariceanu i-a dat asigurari ca va fi ministru in noul guvern. Rasul curcilor!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...