Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ramla Bay Resort Malta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

cauta impresiile de pe tripadvisor, de anul acesta.

este cam izolat, ai nevoie de adaptoare pentru prize (sunt stil englezesc), partea mai delicata este ca se construieste o cladire langa hotel si este galagie de santier, au fost si ceva probleme cu instalatiile de apa/canalizarea din cauza acestui lucru...

din descrieri se pare ca plaja este micuta, intrarea in apa lina, potrivita pentru cei mici.

toti recomanda demipensiune/all inclusive, pentru ca fiind asa izolat, nu prea ai alte optiuni de masa, decat daca iei un taxi pana la cele mai apropiate restaurante/taverne.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult pentru informatii! ma uitasem si eu pe net, parerile erau impartite, pina la urma ne-am hotarit sa luam micul dejun si cina. cred ca o sa ne inchiriem si masina pentru citeva zile, dupa care, vom trece la autobuze. si acum, daca jenn spune ca sint ok, stau mai linistita.

promit, cind ma intorc, sa va spun care a fost impresia mea!

o zi frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Singura problema ar fi cea pomenita de Corinadani, daca e o constructie langa hotel va fi galagie, poate aveti noroc si veti sta intr- o camera pe partea opusa . As vrea sa iti zic sa nu ratati o excursie pe Gozo! E deosebit! 

multumesc mult de tot pentru informatie. este prima data cind mergem in malta!

tu ai fost acolo in vacanta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

buna, ne-am intors din vacanta din malta! a fost superb, marea cu niste culori de vis! 

multumesc mult jenn pt sfaturi, am fost si la gozo si la comino, superbe insule!!!

marea a fost calma tot timpul, am avut soare si cald, nu am vazut nici macar un nor. iar seara niste apusuri superbe!

terminasera cu lucrarile, a fost totul ok la hotel. 

 

ai avut dreptate cu transportul in comun, ne-au dat la hotel o lista cu orariul de la cele 4 autobuze care treceau pe linga resort si a fost super bine! aer conditionat, libere, am luat taxiul doar de 3-4 ori.

mi-am cumparat mai multe bijuterii din argint filigranat chiar din magazinul din hotel, foarte frumoase si deosebite. 

promit ca zilele viitoare o sa incarc si niste poze!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...