Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (51)


Recommended Posts

La multi ani si o zi fericita pentru toate doamnele,domnisoarele si in special pt toate mamicile de pe aici! Loredana,La multi ani pt prima data ca mamica proaspata proaspata..trebuia s-o inregistrez pe Catalina sa-ti trimit si melodia..:) Adriana [url="http://community.webshots.com/user/adrianamo"]si-atat...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha, eu am net prin rds. nu am gasit in retea seriale cu BIBI BLOCKSBERG - care ruleaza pe Minimax si pe care le-as vrea pe CD - DVD!!!
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mai ales sa primiti multe [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]si[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]! Alina-Mirela [gravi] 24+ cu [baietel] DAVID [url="http://community.webshots.com/album/557950673FENrEw"]Pozele mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eloise, LA MULTI ANI!!!!!![s][s][s] SA FII IUBITA SI SA AI PARTE NUMAI DE REALIZARI PE TOTE PLANURILE! Mamicilor, burticilor , dpoamnelor si domnisoarelor va doresc un 8 MARTIE FERICIT, PLIN DE SURPRIZE PLACUTE din partea celor dragi [flo][flo][flo]. Eu m-am facut blonda, asa ca daca spun prostii o sa ma intelegeti, iar la mine 8 martie a venit de aseara, ca cei mici nu au mai avut rabdare si l-au dat de gol pe Paul. Sunt curioasa ce surpriza o sa am din parte puiutilor . Oricum aseara au fost cam dezamagiti de blondul meu...Matei l-a vazut alb, iar Otto a zis ca-i placea mai mult cu parul lung(m-am si tuns cam mult, e drept). Pupici, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI SI FERICIRE MULTA SI NUMAI IMPLINIRI de 8 Martie![flo] Multe flori si petrecere frumoasa![flo] La multi ani Eloise! Si sa fii fericita si sanatoasa![s]
quote:
Originally posted by carmenp
carmen, eu cred ca cearcanele le are de la oboseala... Carmen, Ilinca, Ionut
Deci, daca nu doarme la pranz nu e bine, nu? Ar trebui sa revin la programul normal... Multumesc Carmen, adevarul e ca mi-ai confirmat si temerile mele, ma gandeam eu ca e totusi un efort pt el... Am fost la dr., normal ca viroza mea e de fapt pneumonie si ca de asta fac febra inca si tusesc de imi dau sufletul. Mi-au dat Klacid si voiau sa ma interneze, cica nu e contagios, e o complicatie bacteriana, insa nu stau eu la tratament... asa ca am plecat acasa, m-or prinde ei in spital cand n-oi mai putea misca de fel... Asa se explica de ce Alex si nimeni de la mine din casa anu s-au molipsit... insa nu imi explic de unde am luat eu microbul... probabil din aeroport... sau mai stiu eu... In fine, mi s-a confirmat ca analizele se pot face si in 3 ore nu trebuie sa treaca 24 ore... ma refer la antibiograma. Acum, sa fiu sincera, ma bate gandul sa vin la intalneala! Hi, hi! Gabriela, trec sa te vad! Sunt curioasa![flo] "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...