Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (51)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by saryta
Salutare![hopsieu] Probabil nu va mai aduceti aminte de mine...am intrat doar de cateva ori aici ...vreau sa va spun ca am nascut pe 21.11.2006 o fetita sanatoasa, frumoasa si cuminte.Ma descurc destul de bine cu toate 3, dar sunt si momente cand vreau sa-mi iau campii...asta e mergem inainte. Va urez multa sanatate.Poate o sa am mai mult timp liber si o sa mai intru si pe aici la discutii.[pup] Mariana - [mamica] de [bibe] ANTONIA (21.11.2006) Mamicuta de 3 [zana]
Bine ai revenit si mai ales ti-ai revenit. Sigur ca iti vine sa iti iei lumea in cap cu 3 copii din care 2 micuti micuti insa doar in gluma... Superbe comorile tale! Sa fiti sanantosi si fericiti! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nadia, multumesc. Pe mess nu am reusit sa citesc decat inceputul pentru ca mi-a dat brusc o eroare care mi-a inchis mess-ul. Si arhiva nu era activata. Am si eu nr de tel de acolo. Dar am zis ca sa aflu de aici mai repede, pana gasesc numarul (dimineata nu imi era la indemana). Velis, din ce stiu eu, are aceleasi vesnice anunturi in ziar (la toate rubricile). Oricum prin agentie e destul de nasol de inchiriat. Va puteti trezi cu surprize dintre cele mai neplacute. Aveti mare grija! Amirali vine mai putin la noi, dar tot cam cu aceleasi anunturi (sau cel putin asa era prin vara-toamna). Cu Velis ma ciocnesc mai des, de asta am zis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu [pup], dr. Grigore, pleca de maine la un congres sau ceva de felul asta si revine saptamana viitoare. Programul ei este de la 13-18-18.30. Ai vreo veste? [;)] Am urmarit si eu discutia despre scoli, asa e, e o decizie destul de grea... Acvi, iarta-ma ca intervin, dar vreau sa-ti spun ca Phantenol spray, rezolva multe chestii "urate" de piele. Sanatate la copilutii cei scumpi. aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, fetele! Aime, imi pare bine sa te zaresc pe aici, da' ce-ai zice de o activitate mai intensa in zona? (cine vorbeste[:D])... Acvi, noi rezolvam funduletul cu Bepantene (scuze daca lipseste un "h", nu mai retin exact), e foarte bun. De fapt a fost singurul cu care am iesit din iritatiile xtrem de urate pe care le facea Ruxi de la medicamentele primite intravenos si eliminate partial prin urina. Era cumplit, basici cat buricul degetului, iar cand se spargeau... carne vie... Ralu, de ce asa rar pe aici? Poate ai mai explicat, dar eu chiar nu stiu... Sper ca nu esti suparata pe noi[flo] Azi am avut prima sedinta de terapie logopedica la firma[bis], e un mare pas inainte, sper ca de acum incolo sa afle si vina si alti copii care au dificultati de vorbire. Daca auziti de cineva interesat, va rog, povestiti-i despre noi!... Voiam sa mai zic una-alta, dar merg la nani, vad ca Ruxi nu vrea sa adoarma fara mine.[pup] Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu aime, eu doar am adresat o intrebare. Nimic mai mult. Bey, ce-i cu voi??? Nu poate omul sa zica ceva? In loc sa va bucurati ca m-ati prins pe aici, ia uite la ele... hmmmm....[^] Da' va mai zic eu ceva?[:(!] Edit: Dana, nu vreau sa mai revin asupra subiectului. Si-asa mi-am calcat niste promisiuni si tot am venit pe aici mai repede decat mi-am propus, ca nu pot sta departe de voi. Nu am nimic cu voi, nu sunt suparata. E tot ce pot spune...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt tare daca am reusit sa te bucur numai cu o intrebare, nu? Trebuie sa imi recunoasteti meritul.:)) Las' ca te anunt eu cand ai nora pt Vladut! Stai fara grija![;)]Ce, crezi ca scapi asa usor?[:D] Darria, era sotul la calculator. Nu mai merge mess-ul acum.... Am doar net asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...