Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (51)


Recommended Posts

Sa ma laud si eu cu surprizele de la puii mei: Octavian a pictat saptaman trecuta un peisaj de primavara si d-na l-a scanat si l-a transformat in felicitare pt mamici...a iesit suuuper, chiar a fost o surpriza (fara bani)...si bainteles mi-a citit o poezie frumoasa... Matei mi-a daruit o buburuza din pasla cu hartie glace si un puisor dragut...poate o sa le pozez ca sa le tin minte si sa ma laud si la voi. Pupici, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mai apar si eu din an in Pasti... macar sa mai spun un LA MULTI ANI intarziat fetelor de pe aici... cu atata naveta intre iasi si bucuresti anul asta nici nu mai stiu pe ce lume sunt. nici la teveu nu mai apuc sa ma uit, nici pe net... la inceput macar mai apucam sa mai citesc pe forum povesti, si chiar daca nu mai aveam timp sa mai tastez vre-un raspuns, tot mai eram la curent cu nazbatiile nazdravanilor. dar de pe la craciun incoace, cred ca nici n-am mai deschis forumul. asa ca... CE MAI FACETI FETELOR?!?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] Deci...sa va povestesc experienta mea cu cei de la Providenta...[xx(] M-am dus la sediul nou de la CUG saptamana trecuta si le-am spus ca vreau o echo mamara sau o mamografie.Imi cer bilet de trimitere,le spun ca n-am,la care d-na de acolo imi spune:"bine,dar sa stiti ca va costa!" de parca eu ma asteptam la altceva...Imi face programare pentru ieri 8 martie,dar la Providenta de pe Stefan cel mare,la ora 5.Ieri la ora 5 am fost prezenta acolo,platesc consultatia anticipat [xx(] si ma trimite la etaj.Cand ajung acolo...surpriza...sala de asteptare era plina...erau vreo 10 persoane,toate chemate de d-nul dr la ora 5. [soc] Dupa mine mai vin vreo 2 gravidute si asistenta spune ca au prioritate...La cate persoane erau acolo si la cat a durat numai prima consultatie,ajungeam si eu la dr precum Carmen,la miezul noptii. [:D] Am zis ca renunt si in...inocenta [:D] mea am zis ca imi voi primi banii inapoi pe consultatia care n-am facut-o.M-am inselat ba chiar am mai fost si luata la misto ca "ce...chiar vreti sa intrati de cum ati venit?" [xx(] Pai la ce am mai facut programare oare? Am renuntat si la bani si la consultatie...si m-am dus in alta parte unde n-am avut nevoie de programare si am si fost tratata omeneste...adica la dr mea ginecolog...[^] Nu stiu...poate ca altora le-a placut acolo,dar eu am sa stiu ce recomandare voi face cand va mai fi vorba de PROVIDENTA! [:(!] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament"]Suntem in top 100, multumim tuturor[/url] [;)]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Baba mea a fost pe 6 dar habar n-am ce vreme a fost,am uitat cu totul..stie cineva? Asaaaa,am facut trei pitici...si o initiativa de alba ca zapada...(Catalin a spus ca e mai degraba Baba Harca) As-noapte pe la 12. Acu astept sa-mi mai termin din trebi si sa incerc sa mai fac inca 4 pitici(oare de ce-s atat de multi..??) Asta pt un tort..celalalt nu mai stiu Daca santeti cuminti poate va pun poze cu piticii.. Adriana [url="http://community.webshots.com/user/adrianamo"]si-atat...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Miha [xx(] ptr Providenta atunci...pai bine mey, cum ai plecat si-ai lasat banii tai acolo, pe nimic...moamaaaaa, ce circ le faceam eu, astia-s buni de dat pe mana OPC-ului, cum au motivat ca nu-ti inapoiaza banii? Uffffff....... Fetele azi mancam mucenici/sfinti (sau cum le ziceti) ... noi am inceput la birou de dimineata...is taaaare buni. Sa aveti pofta [pofta] aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi cu intarziere...tot vreau sa va daruiesc un buchet mare de flori. Si sa va simtiti iubite nu doar o zi pe an, ci mereu. Distractie maxima in Pub. Chiar regret ca nu reusesc sa ajung... Oana [gravi] DPN - 26 iulie 2007 si Stefan-Vladimir [testoasa] - 11 martie 2003 "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aime
[hia] Miha [xx(] ptr Providenta atunci...pai bine mey, cum ai plecat si-ai lasat banii tai acolo, pe nimic...moamaaaaa, ce circ le faceam eu, astia-s buni de dat pe mana OPC-ului, cum au motivat ca nu-ti inapoiaza banii? Uffffff....... Fetele azi mancam mucenici/sfinti (sau cum le ziceti) ... noi am inceput la birou de dimineata...is taaaare buni. Sa aveti pofta [pofta]
Nu stiu unde este OPC-ul ca tare m-ar manca undeva sa le fac o reclamatie! [xx(] Justificarea? Ca nu are cum dovedi la contabilitate ca a anulat chitanta "pe bune" [alcool] Mucenici? [q] Eu abia azi am sa fac,ieri nu am mai avut timp. [:(] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament"]Suntem in top 100, multumim tuturor[/url] [;)]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am gfacut sfinti, dar pana deseara la intalneala zbor sa pun vreo doi la cuptor. Nici miere n-am...tre sa cumpar de undeva Pupici, mi-ati facut pofta, Gabriela si baietii[dual] PS. Miha, eu zic sa faci scandal si sa ceri o audienta la directorul centrului....n-ai beneficiat de serviciu, ceri banii inapoi, nu? Ata ma enerveaza si pe mine cand merg la medic...statul la coada. Pai daca e programere, hai, astept maxim un sfert de ora....Ma rog, no coment...traaim in Romania si stiti voi continuarea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...