Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (51)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Stefan Vladimir! Sa fii sanatos, iar tu Oana sa fii fericita cu asa copii minunati - ma refer si la cel de la purtator![s] Off... fiu-meu este atat de pasionat de dinozauri... Pe langa sutele - nu glumesc - de figurine si de cele trei enciclopedii cu dinozauri, mai nou vrea sa se faca "palotolong"... azi venea pe Stefan cel Mare si pe mijlocul strazii se punea pamant si plantau flori. Copilul a tras concluzia ca aia cauta oase de dinozaur si nu s-a lasat pana nu a vazut cu ochii lui ce fac oamenii aceia!!! ca cica eu nu stiu, dar palontologii au "un cod secret!" De unde Doamne iarta-ma le scoate!???! In fine... "palontologul" meu a fost super cumintel azi asa ca i-am luat o noua enciclopedie, pe care incercam sa o epuizam in seara asta - de ma doare gura de atat citit si explicat "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si de la noi sarbatoritilor, Stefan Vladimir si Catalina !!!Va dorim sa cresteti mari si frumosi si sa aveeti o viata frumoasa si fericita alturi de cei dragi. Eu am reusit sa ajung cu Matei la stomatolog la urgente in seara asta, dar dupa plansetul de asera de dureri de masele, acum e liniste acasa... Pupici si noapte buna tutoro, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Vladimir-Stefan! La multi ani Oana! CArmen,cand am citit ce ai scris tu ,ce-ai patit cu palontologul tau,mi-am amintit de tipul ala din "friends" care era innebunit dupa dinozauri Adriana [url="http://community.webshots.com/user/adrianamo"]si-atat...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lcarmen super tare pustiul tau!!!!! cred ca ar trebui sa scrii undeva toate kestiile pe care le zice, ca e pacat sa le uiti. adriana am vazut piticii si alba ca zapada.... ai un talent fantastic! ca sa nu mai pomenesc de faptul ca la cat te-au laudat cei care au gustat vre-o data din prajiturile tale.... nu numai ca arata bestial, dar salivez numai gandindu-ma la ele. spun si eu cu aceasta ocazie un LA MULTI ANI intarziat sarbatoritilor de zilele astea Catalina si Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, fetelor, joia viitoare bona lui Vlad pleaca in Italia... este exact ce ne lipsea...
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=96342"]VA ROG AJUTATI-NE CU INFORMATII[/url]

Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost cu al mic la oftalmolog pt ca avea secretii abundente si stiam de la sotul meu ca viroza la moda lasa si conjunctivite... Si da are conjunctivita insa se pare ca nu ma mosteneste si nu are miopie! URA! Anyway, tre' sa ii fac tratament si normal cica tre' sa fac si eu... Ma duc dupa picaturi... Atentie deci la ochisorii copiilor, cica au fost cazuri cand ar fi lasat puncte de cheratina... Doamne fereste! Gabriela, ce ai patit cu Matei? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alic
intrebare , in special pt. mamici: cine imi recomanda un psiholog bun pt. copii? as vrea sa-l duc pe nepotelul meu care are 5 anisori; [flo][flo][flo]
ALICe
Eu l-am dus pe Alex la dr. Petrescu, chiar l acabinetul de la laboratorul de boli mintale - asa se cheama? de pe langa Policlinica Mare. Alex avea o problema cu frica de apa in regiunea capului, dupa ce a facut o punctie lombara - off Doamne!. Pe noi ne-a ajutat f mult, insa nu te astepta la miracole instantaneu, parintii sunt baza, ei primesc indicatiile, ei rezolva problemele. E specializat pe psihologie infantila si mi-a fost si mie recomandat de dr. Iordache. Am sa caut cartea lui de vizita daca nu te descurci altfel. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...