Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna! 

 

La multi ani Julia, sanatate si bucurii multe iti doresc! 

 

Am nevoie sa ventilez uneva ... Mamei i-a fost descoperita o formatiune tumorala de 5 cm pe creier. E la Iasi , urmeaza sa fie operata zilele urmatoare. Sunt atat de speriata!! 

 

Laura ma rog pt mama ta, sa-i dea DOmnul sanatate, recuperare usoara si voua multa putere sa-i fiti alaturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

Laura,  o sa ma gandesc la voi si o sa va trmit numai si numai ganduri bune.

 

====

 

Am venit de la control cu Silvi. De data asta dr. ne-a spus ca are de ales intre atela aia chipsata si orteza diferenta fiind ca una e gratis si una nu.

Asa ca am ales varianta cu cost si am cumparat o orteza - asta cel putin ii ofera multa libertate de miscare.

 

Acuma astept sa vina baietii de la aer conditionat si sa faca mizerie.

Apoi din nou la recuperare.

Azi am mers mai mult pe jos si m-a durut cam tare, mai bine zis un fel de usturime profunda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani minunati, Andreea! [s] Monica, sa-ti traiasca domnisoara mare si frumoasa si sa va aduca numai bucurii [flo]

Multumesc frumos!  [flo2]

 

Fetele sunt in tabara iar noi am dat o fuga pana acolo ca sa ii spunem ieri dimineata La multi ani! Acolo am facut poza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fetita dulce de Monica!  [artif]

Multumesc mult pentru urari! Am serbat-o ieri dimineata, am zis sa fim putin impreuna de ziua ei, si cu ocazia asta am facut si noi o scurta plimbare in Arieseni. Este o zona foarte frumoasa. Si aer curat, seara racoare... Aseara am revenit acasa. Fetele se intorc din tabara sambata!

 

Refacere rapida si tie si Silviei. Am citit ca ai inceput fizio. Silvi cum se simte?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine!

 

Laura, mă gândesc la mama ta și îi doresc multă, multă sănătate!

 

----------------------

 

Eu am control la firmă de la ITM, verifică prostiile legate de securitatea în muncă. Mi-au cerut lista cu echipamentele de protecție pe care le-am dat angajaților [batcap] ! Reamintesc că vorbim de o firmă de IT, deci ce mama echipamentului să le dau?? Că doar nu avem nevoie de cască de protecție și bocanci... (Am trecut niște echipamente ergonomice ce le avem pe la firmă, ce naiba să scriu?)

 

Rox, au început la voi cu instalarea gazelor? Spor și să se termine ușor, repede și fără bătăi de cap. Idem pentru Viviana.

 

Fug, că sună telefoanele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...