Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

Laura, multa sanatate mamei tale!!

 

 

 

Eu azi am garda si dupa aceea concediu. Ma gandeam ca voi avea o garda usoara dar ieri la ora 22 era plina ochi ambulanta noastra :)))) parca vad ca s repeta povestea si azi. Iarasi am cu asistenta aia, singuura din spital de care nu imi place.

 

 

Mergem in Croatia in concediu, aveti ecva sfaturi?

 

 

Monicabo, la multi anni si de la mine!!! :D

 

Xio, nu ai spus unde anume mergi sau ce traseu aveti. Eu stiu ca nu peste tot este nisip cu plaja, deci ar fi nevoie de papuci pt apa. Restaurantele nu m au dat pe spate,dar poate nu am acut noi noroc, am mancat mult si in camera, era mai avantajos.

Cand am fost noi am combinat cu pestera Postojna( Slovenia) si cu parcul national Plitvice. Stiu ca nu am reusit sa plecam dimineata si am prins o super zapuseala pe drum.

 

P.S cum fac cand vreau sa selectez numai o parte din mesaj?de pe i pad?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună ziua și de la mine!

 

Rox, foarte repede s-au mișcat cu gazele! Spor și să meargă la fel și cu amenajările interioare (știu, vrabia mălai visează, zic și eu, nu da  [:D] ).

 

Apropos de vrăbii [:-)))]  [:-)))] , Viviana, te rog să mă ierți că am râs, dar ai fost delicioasă! Înseamnă că dacă te-aș invita la mine n-ai sta prea mult (avem porumbei care stau pe geam și o armată de pescăruși pe acoperișul din față). Lui R. al meu chiar îi place la mine și zice că vine ”la pescăruși”  [:D] .

 

Laura, concediu plăcut la mare!

 

Eu sunt în delegație la munte, la Brașov, de dimineață era nesperat de răcoare.

 

Fug să prind trenul înapoi la București.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xio, nu ai spus unde anume mergi sau ce traseu aveti. Eu stiu ca nu peste tot este nisip cu plaja, deci ar fi nevoie de papuci pt apa. Restaurantele nu m au dat pe spate,dar poate nu am acut noi noroc, am mancat mult si in camera, era mai avantajos.

Cand am fost noi am combinat cu pestera Postojna( Slovenia) si cu parcul national Plitvice. Stiu ca nu am reusit sa plecam dimineata si am prins o super zapuseala pe drum.

 

P.S cum fac cand vreau sa selectez numai o parte din mesaj?de pe i pad?

dupa ce ai citat mesajul poti intra in el si poti sterge anumite fraze sau boldui / inrosi frazele la care vrei sa faci referire.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv  [:-)))] la noi canta pasarile in fiecare dimineata la 4....aseara iar cantau, in loc sa doarma  [:D]

 

Unde parchez eu la job, sunt cateva ciori...acum cativa ani, in drum spre masina, am inceput sa aud zgomote ciudate..nu se vedea nimic, doar se auzea cum arunca cineva cu ceva pe asfalt...era o cioara, care lua nuci si le arunca pe asfalt, pt a le sparge  [:D] desteapta cioara.

 

Marco ma mai suna din greseala..tine telefonul in buzunar si nu stiu cum face, dar ma suna..a patit-o de cateva ori  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai devreme am comandat perdele pt sufragerie si pt dormitorul nostru si draperii pt dormitor...am vrut sa le comand de cateva luni, dar am uitat  [zirea] perdelele sunt albe, draperiile sunt gri cu negru...ce aveam in dormitor nu se mai potrivea cu covorul si patul...eu le schimb mereu la cativa ani.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, mulțumesc fetele de urări!

Roxana, suntem in Cap Aurora până miercuri, când venim in Constanta la verii soțului și atunci vom merge la plaja între Eforii la Roxy. Ne place mult acolo, era mai liber in anii trecuți și avem și teren de volei. Îți urez sa termini extrem de repede cu amenajările!

 

Viviana, ce pățanie și pe mine m-a sunat soțul de câteva ori și auzem pașii lui mergând și atât.  [:-)))]

Daniela , spor.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...