Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

S-a făcut atât de frumoasa grădina de flori!!! Toți trandafirii infloriti, petuniile încă nu s-au uscat, gura leului e înflorită și ea, iar regina nopții și florile de piatra numai bune sa le pun afara in ghivece! 

 

A apărut și Morgan sa ne salute :). 

 

E soare, superb, mâine vreau sa merg la plaja și baie in mare, dacă îmi iese :). 

 

E tare bine acasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a bucurat tare mult, nu mai știa la care sa sara...dar nu e prima data când îl lăsam iar tipa știm ca e de încredere, are ea 20 de câini și se ocupa de ei Pt concursuri, toți sunt medaliați. Îl place tare pe Winston și ar vrea sa îl ducă și pe el la concursuri. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Am terminat clasa a 8a  [pk] nu-mi vine sa cred ca am copil asa mare..eu tot mica o vad, desi m-a intrecut si la inaltime si la greutate  [:D] 

Ieri la pranz a fost cu colegii la pizza si au intarziat dupa-masa la scoala..au sunat-o pe profa, care a reactionat ft bine...dupa scoala a ramas cu colegii, a venit la 9pm acasa.

Noi am fost la cumparaturi in Germania, cand am revenit, am facut de mancare..a venit si ea la masa, plangand..m-am si speriat...e trista, pt ca unul din colegi merge din august la alta scoala...mama, da ce plansete, cu lacrimi de crocodil...tasu a intrebat-o daca e indragostita de el (a fost candva, e portughez, canta la chitara, sunt colegi din cl.1a)...si da-i si plangi si mai tare..i-am spus ca se pot vedea in weekend, pt ca sta langa noi.

Aseara, inainte de culcare, mi-a spus ca la anul pe vremea asta termina scoala, iar apoi va avea alti colegi, va merge la job...si ca ii vor lipsi colegii de acum...i-am spus ca asa e viata, nu ai ce face.

 

In 2 saptamani pe vremea asta suntem in drum spre Sapanta, de la Viena...deja nu mai am rabdare  [:D]

 

Pana dupa-masa sunt home alone  [pk] pe Marcia a dus-o Marco la cursul de baby-sitter, iar el merge pe la ai lui..eu o recuperez la 3...am atatea de facut, dar nici un chef  [ph34r]

Maine o ducem iar la curs, apoi plecam la restaurantul de la lac...si la 3 o recuperam.

 

Saptamana viitoare repeta pt test, voi lucra si eu de-acasa dupa-masa...sambata are testul...cat e ea la test, eu merg sa ma tund..iar dupa fac bagajele.

Duminica viitoare avem musafiri la gratar...apoi ea zboara in Romania, iar noi plecam spre Viena.

 

Weekend fain sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața, doamnelor!

 

Am avut un weekend plin, ce nu am reușit să fac weekendul trecut pentru birou am reușit acum, sper să fie în regulă și să nu am reclamații :).

 

M-am distrat cu un articol de pe BBC: Britain's Weirdest Weather Words. Nu știam că în Wales se spune ‘it’s raining old women and sticks’ :D (știam de pisici și câini, dar cam atât).

 

Ioana, dacă nu-ți place departamentul eu zic să nu aplici.

 

Fug la treburi, e deja foarte târziu.

 

O săptămână frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...