Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, pe FB zice lumea ca au fost probleme in trafic din cauza repetitiilor pentru meetingul aviatic.

Da, am citit si eu, dar nu din cauza mitingului neaparat ci pentru ca au depus coroane de flori la statuia Aviatorilor intre ora 10 si 11, exact la 10.30 am terminat eu terapia.

 

Mai am terapie maine si sambata si gata. Sunt mai bine, pot umbla fara carje, nu mai ma doare chiar asa, dar nu ma aventurez doar pe 2 picioare pentru ca simt in creier orice pietricica, orice denivelare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura25, ce veste buna!!!! Ma bucur tare mult ca mama ta e așa optimista, ca operația a decurs bine și ca se recuperează rapid. Sa treacă cu bine și tratamentele, sa puneți multe amintiri frumoase împreuna, ani mulți de acum înainte. 

Ce bine ca a ajuns vederea! 

 

Am trimis la toată lumea din lista, au ajuns la câteva persoane ce nu mai scriu aici, la job la mine și la Mătușa mea, poșta americană rulz! :) sper sa ajungă la toți, m-am gândit la fiecare in parte cu drag.

 

viviana ce bine ca recuperarea da rezultate, ca ești mai pozitivă azi. Sa vina și vremea aceea când sa poți calcă ușor pe picior! 

 

Ella bafta Marciei! 

 

seara frumoasa! 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Laura, ma bucur mult pt vestile bune...numai bine in continuare mamei tale  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Rox, sa treaca repede.

 

Miha, multumesc si eu pt vedere, a ajuns ieri  [pup]

 

Azi e vineri, asa ca yupiii  [pk] mai avem 6 zile...saptamana viitoare pe vremea asta suntem in drum spre Viena...vom manca in Prater ciolan, la Schweizerhaus (casa elvetiana in traducere, desi nu are nimic de-a face cu Elvetia) si il vom uda cu bere alba nemteasca  [:D] hotelul e chiar langa Prater, cred ca mergem sa ne dam in tiribombe...intai mergem la Schönbrunn, apoi parcam si ne plimbam prin oras...si dupa ce ne cazam, mergem la Prater...de-abia astept, imi place ft mult Viena. 

 

Tocmai am vazut la stiri ca a fost cutremur in Bodrum, care s-a simtit si in Kos..6.7 a avut...2 morti si 120 de raniti..a declansat si un mic tzunami.

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

am reusit sa ma procopsesc cu o pingueculita (un fel de reactie alergica) asa ca o saptamana am tratament si cel mai nasol - trebuie sa port ochelarii in loc de lentile. sunt ca mama cartita iesita din vizuina :(((((

ha, ha, ce seamana afectiunea asta cu ceva specific pinguinesc.

 

Imi pare rau. Dar ce dioptrii ai de te simti cartita batrana?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dadada, si eu am ras la asemanare [:D]

nu dioptriile is problema (doar -1.5 am) dar nu pot purta ochelarii de soare si ma ucide lumina (eu sunt aia de port ochelari de soare tot anul, inclusiv iarna)

Ah, fii-mea are si ea niste ochelari de vedere si niste rame misto la care se adauga lentile de soare. E un sistem cool cu magneti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...