Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

da, a avut si Patrick asa. in 2 saptamani a stricat sistemul (cwl). a ramas cu ochelarii cool :)

 

eu nu investesc in ochelari si rau fac, dar de fiecare data zic ca oricum ii port acasa, 3-4 ore, deci ce rost are?. musai imi trebuie o pereche de rame noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

. Ioana, dacă nu-ți place departamentul eu zic să nu aplici.

 

Am aplicat, macar sa ma selecteze si sa ajung in postura sa ma gandesc daca vreau sau nu [;)]. E in departmentul de relatii cu clientii.

 

La noi in dept se va crea (sau creea?) un post temporar de manager. Eu pe ala il vreau dar se cacaie de vreo luna numai sa faca fisa postului, pana il aproba HR-ul, pana il publica, mai dureaza. Daca ajung sa iau postul de manager la rel-cli poate pot sa fac un pic de negociere sa mi-l dea pe cel pe care il vreau. Na, merita incercat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, ca ochelarista ce sunt - lentile am purtat foarte putin - am incercat toate variantele: rama cu magnet, cu clips, heliomate...

 

In final am adoptat varianta ochelarilor de soare aplicati peste cei de vedere. Acum am unii luati din Carrefour cu vreo 45 de lei care se aseaza perfect peste ceilalti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Intrebare pt 7 august...pana acum s-au inscris pe lista : Mianna, Viv, Ioana, Daniela, Rufus..o sa o intreb si pe Vivi din Ploitesti daca vine. Mianna, rezervi tu ceva si vorbesti si cu Rufus ? unde am fost anul trecut nu e rau deloc...ce ziceti ? Noi suntem 4 sau 5...daca mai vin copii, o iau si pe Marcia...daca nu, vom fi doar noi 4 (eu cu Marco si cei 2 elvetieni).

 

Este cumva posibil sa ne vedem pe 6? [ascuns]

 

Sa elaborez: vrem sa mergem la mare luni-vineri. Avem 2 saptamani cand sa facem asta: 7-11 sau 14-18. Din experienta anterioara, daca nu fac in primele zile ce imi doresc- mersul la mare- se aduna o multime de chestii urgente care trebuie rezolvate si nu mai ajung sa fac ce imi doresc. Plus, ar fi cam pe fuga sa venim de la mare pe 18 si sa decolam pe 19.  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...