Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

 

 

si eu fac la fel, Mianna [:-)))] [:-)))] [:-)))] dar e al naibii de comod cu lentile....... varza is fara ele!!! cele heliomate sunt oribile, nu stiu cum se pacalesc atatia cu ele.... sau oi fi io fotofobista pamantului [:D]

 

Poti sa iti faci ochelari de soare cu dioptrii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

 M-am uitat la un film din 2017 cu Demi Moore si e impaiata rau, abia am putut-o urmari. Tot chipul ei ala expresiv, mimica, zambetul au fost inlocuite de rigiditate. Pacat, pacat, mare pacat de toate actritele astea care in alergatura lor impotriva imbatranirii se impaiaza si renunta la microexpresiile ce le-au facut ceea ce au fost. Acuma nu au ramas decat un nume fara continut.

 

[:-)))]  [:-)))] Chiar impaiate! Nu/mi dadeam seama de ce nu imi place asa de mult Bridget Jones baby, dar acum s-a facut lumina- Renee e impaiata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, cu drag! Ma bucur ca a ajuns.

 

Ioana, Highlights vrea Silvia, cum e in poza atașata. Aștept sa iau salarul :).

Multa bafta, sa Primești jobul dorit! Ce mai fac fetele?

 

Rox, ce alergie pinguineasca :)). Multă sănătate! O operație ar rezolva cel mai rapid totul :).

 

 

post-3506-59681_thumb.png

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aplicat, macar sa ma selecteze si sa ajung in postura sa ma gandesc daca vreau sau nu [;)]. E in departmentul de relatii cu clientii.

 

La noi in dept se va crea (sau creea?) un post temporar de manager. Eu pe ala il vreau dar se cacaie de vreo luna numai sa faca fisa postului, pana il aproba HR-ul, pana il publica, mai dureaza. Daca ajung sa iau postul de manager la rel-cli poate pot sa fac un pic de negociere sa mi-l dea pe cel pe care il vreau. Na, merita incercat.

 

Ioana, țin pumnii să iasă cum vrei!  [flo2]

 

(Corect e ”se va crea” - folosești infinitivul)

 

Eu sunt la Brașov din nou, se pare că o să vin aici mai des.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Rox, ce alergie pinguineasca :)). Multă sănătate! O operație ar rezolva cel mai rapid totul :).

 

 

nu, ce operatie? ca se opereaza doar in cazul in care deranjeaza, la mine nu este cazul. si sunt sanse mari de  recidiva, odata aparute

 

Daniela, mmm, Brasov, nice! cum e vremea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura25, ce ma bucura vestile bune!

ma bucur enorm ca mama ta e mai bine si eu chiar cred ca dupe turele de chimio si radio terapie o sa aveti multe, multe amintiri de cladit.

Mai ma bucura optimismul mamei tale care fara sa stie de mine mi-a insuflat un nou mod de a vedea viata si a trece peste diverse neajunsuri.  [flo2]

 

==

Azi pe a ora 11 a fost nebunie in oras si nu stiu de ce. Artere obisnuit realaxate la ora asta erau bara la bara. Nepoata mea a venit sa ma ia cu masina de la terapie pentru ca o rugasem sa ma repeada pana la banca.

era in masina cu cele 2 floricele de 7 ani si 3 luni si mi-am facut o gramada de mustrari ca pentru un drum de 1,5 km a stat in trafic o juma de ora.

 

Dar nu stiu cum sa va povestesc  [:)]  ca in toata nebunia asta am gasit loc de parcare, pe Calea Victoriei, chiar in fata bancii, ca inauntru nu era nimeni la ghiseu si am scapat repede.

Am venit toate fetele sus, bebelusa s-a trezit si a intins mainile spre mine, mi-a zambit si mi-a spus o gramada de e-uri. Nu ca m-ar fi recunoscut, dar grozav i-a placut tricoul meu rosu.

 

In septembrie o botez.

Viviana, ieri a fost ziua aviatiei si a fost restrictionat graficul pe diverse strazi din aria statuii Aviatorilor.  De aceea a fost asa de aglomerat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca termini si terapia si te simti mai bine. Iti doresc sa isi revina piciorul de tot!  [flo2]

 

Silvi cum e? Cum se mai simte?

 

Rox, sanatate multa si sa revii repede la lentile cum iti place tie!

 

Mianna cu folkul ca de obicei  [flo2]  Concediu placut!

 

Lauranico, gata concediul? Am auzit si eu ca a fost vreme ciudata la mare, cu apa foarte rece...

 

Noi am fost zilele astea la turneul fetelor de tenis, am petrecut serile pe Arene.... imi place mult complexul ala, pacat ca nu se investeste nimic in infrastructura, cu toate arenele sunt vechi, de pe vremea lui Nastase si Tiriac :((  Actuala arena centrala e improvizata, cea veche e inchisa.... nu stiu ce se intampla de nu poate investi nimeni si nu se poate gasi o solutie... Turneul ATP a fost desfiintat si cred ca nici asta WTA al fetelor nu va mai avea viata lunga. Cred ca va mai fi doar anul viitor si gata, caci contractul a fost semnat in 2014 pt 5 editii.. la anul va fi a 5-a (turneul se desfasoara pe licenta unui turneu detinut de un ungur si care se desfasura la Budapesta si probabil acolo nu mai avea audienta/ castiguri si de aceea l-au relocat la noi). Iar arenele secudare sunt mici, au ff putine scaune, daca se aduna mai multi spectatori, practic nu prea ai unde sta (am stat pe jos undeva, la un moment dat, am gasit 2 locuri pt copii, putin distantate unul de altul.... m-am mutat si eu in urmatoarea pauza)....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, cred ca depinde ce defect de vedere ai, dar aici e tare la moda operația. Cu laser, evident.

Inclusiv între rudele mele din Ro, cu hipermetropie. Recidivele din ce spune lumea ar apărea după 15-20 de ani, dacă apar.

Diana are miopie plus astigmatism și știu ca se poate opera. Dar costa :). 

Al meu s-a operat acum doi ani jumate, a fost complicat rău la el, nici nu aveau lentila ce ii trebuia, atunci era in studiu și a așteptat cam un an pana a apărut pe piața. 

Toți pe care ii știu ca s-au operat (aici sau in Ro) sunt foarte Ok, operații făcute de 4-5 ani. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...