Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleur bine ai revenit! La fel am simțit și eu când am ajuns acasa, cu temperatura.

 

Eu nu suport temperatura mare, mi se face rău, leșin, am pățit-o de multe ori. Trebuie sa fiu atenta acum de când cu insolația aceea urâta de acum trei ani, și sa am pălărie de soare pe cap...nici la plaja nu mai îmi place sa stau. Sa fac baie da, dar apoi dacă e caldura mare prefer umbra. 

Aici la 20-22 de grade e perfect de stat la soare. :) 

 

Mariana, astea sunt concediile care ne plac. :) Astea ne odihnesc și destresează, sa călătorim, sa vedem, sa experimentam. Altfel nu e concediu :). 

 

Anja bine ai revenit și tu! Mult spor la noul job. 

 

Doar de curiozitate...a mai primit cineva vedere de la mine? Ca dacă nu, declar posta americană partitiva :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sanatate tatalui!

Mianna, ce de momente frumoase ai tu acolo in vama!

Sa stiti ca cu pauza asta mare mi-am pierdut fluiditatea forumistica. Nu imi vine repede la mana sa scriu:))))

Si ca sa va povestesc cum lenevesc si nu ma duc la serv... Cat am fost eu in vacanta a fost un atac cibernetic la firma. De 3 sapt incearca sa se repare lucrurile si inca nu sunt gata. Luni mi-au luat laptopul si de atunci stau. Nu pot accesa nimic, nici macar sa imi salvez fisierele personale de pe share drive. Asa ca stau acasa. Maine ma duc sa dau prajitura de plecare.. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...