Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, te imbratisez si sanatate multa tatalui! 

Laura, sanatate mamei. 

Copiii mei fac nazbatii! Sunt acasa, joaca tenis, merg la pescuit si se joaca cu prietenii, pe care ii am non stop fie la masa, fie la dormit. Sapt viitoare pleaca in turnament, la nationalele de tenis. Sa vedem cat de departe ajung. In rest ii pun la citit intensiv:))) si ii mai chinui cu matematica ca nu am terminat ce imi propusesem inainte de vacanta.

 

O intrebare tehnica. Voua va merge sa va logati de pe telefon. Ca la mine nu. La toate cele x telefoane, imi zice ca nu am conexiune sigura si nu ma lasa sa ma loghez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine merge sa ma loghez de pe telefon.

 

Copila mea a fost azi in cimitirul Bellu dupa nu stiu ce mare pokemon. Are peste 20 de piscaturi de tzantzari pe picioare.

Asta nu o impiedica sa mai mearga si diseara pe nu stiu unde.

Azi-noapte a auzit o cucuvea - cred ca pentru prima oara - a venit tare patrunsa acasa si ma punea ca in toiul noptii sa sun sa vad daca familia e ok,  [:-)))]

 

I-am zis si io ca daca ma apuc sa sun familia la 3 noaptea  o sa faca aia infarct ca imi aud mie vocea nu ca a tipat nu-s ce cucuvea.

 

I-am  explicat ce si cum e cu cuveaua asta si miturile idioate legate de ea.

Cam asta fac eu de obicei noaptea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti mararul, "betztele"alea de marar in floare care se pun la uscat, si in castravetii murati?

 

Mi-a adus vecina mai multe din astea si tocmai ma pregateam sa le pun in niste hartie sa le scot pe balcon la uscat cand o prietena de-a fii-mii, ce se afla la noi, ca sa ma ajute, mi-a adus o vaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti mararul, "betztele"alea de marar in floare care se pun la uscat, si in castravetii murati?

 

Mi-a adus vecina mai multe din astea si tocmai ma pregateam sa le pun in niste hartie sa le scot pe balcon la uscat cand o prietena de-a fii-mii, ce se afla la noi, ca sa ma ajute, mi-a adus o vaza.

 

[:)] eheh, ce mai stiu tinerii din ziua de azi despre marar!!! Citisesm initial ca a adus o varza, si ma gandeam ca stie de pus varza la murat si eram impresionata.  Apoi cu vaza, mi-am revenit:)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pai si eu ma logam numai dupa telefon. De cand m-am intors cumva s-a delogat si acum nu mai pot sa ma loghez. Ce-o fi?? Ca nu am schimbat softul la telefon...

 

De pe, nu dupa, ca altfel te intreb daca te logai si inainte de telefon  [:)]

 

Am patit si eu de vreo doua ori asa. Ai un link - nu mai stiu cum il cheama exact - care te intreaba daca sigur vrei sa mergi mai departe desi conexiunea (cica) nu e sigura. Dai click pe el - si iti cere user si parola (la mine asta a fost o problema, ca nu mai stiam parola, ca doar o aveam salvata  [:-)))] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...