Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

incredibil ce furtuna e aici.... bietii oameni veniti la plaja, nici de plimbare nu e.

 

Don't tell me...

 

Nu c-as suferi din cauza ca nu pot iesi la plaja sau la plimbare. Deocamdata am stat cu prietenii la restaurant. Faza e ca trebuie sa-i transfer la alt hotel - venisera sa stea o zi in Vama (sunt pentru prima data aici), dar le place, asa ca au mai vrut doua nopti. Hotelul meu nu mai avea camere libere, asa ca le-am facut rost - cu greu, ca Vama-i full - de camera la alt hotel. Sper sa scapam uscati.

 

Acum s-a potolit ploaia, dar a tot plouat in reprize, asa ca nu se stie ce ne asteapta in urmatoarele ore.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

acum a iesit soarele aici, sunt inca si nori. bate un vânt de s-a uscat tot fluviul de pe bulevard deja.

 

Trimite si spre Vama un pic de soare,  please  [:)]

 

Macar s-a potolit ploaia. Prognoza zice ca deseara va fi ok - ma bucur, pentru ca un prieten canta in deschidere la Byron (in spatiu deschis) si imi doresc sa-l ascult. Restul serii folkul meu e oricum in spatiu acoperit, asa ca azi noapte nu ne-a deranjat ploaia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A reusit sa dau de dna dr. Insuficienta cardiaca cronica, clasa 4. Nu recomanda niciun fel de interventie chirurgicala din cauza varstei (78 ani), doar spitalizare si tratament medicamentos. 

 

Ramane sa pleci maine, nu?

Drum bun si sa fie bine [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salutam de la Starbucks, intr o librarie. Baiatul mananca o salata cu hummus, eu s cu un frappucino in fata. Am iesit sa cumparam un cadou pt ziua de nastere a unui coleg de gradinita. E tare placut. Hmm ce bine I eram sa spun in lumea civilizata daca n ar fi nepoliticos fata de cubanezi.

Nimeni nu tipa, zdrangane, nu vorbeste tare.. 

 

Ioana, drum bun Maine si sanatate tatalui tau. Eu as cere si o a doua opinie medical, poate totusi se poate interveni cumva.

 

Imi pare rau de ploile de la mare. In Cuba ploua Maxim 10 min dar find as cald te puteai plimba, face baie in piscina sau ocean etc. Si cand am decolat a plouat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...