Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

Azi a fost o zi superba, si in sfarsit apa marii e asa cum imi place mie - calda si curata. Au fost si niste valuri, asa ca am facut in sfarsit baie (de doua ori).

 

Mai am trei seri de petrecut in Vama (tura asta, ca pe 13 sunt inapoi  [:)] ). Pana acum a fost foarte fain, am petrecut timpul cu prieteni dragi, serile de folk au fost tare faine, si vor fi si in continuare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Laura25, cum Mai e mama ta?

 

 

 

[pup] Multumesc de intrebare!

 

Azi am adus-o eu acasa. A fost externata dimineata, a suportat foarte bine drumul de 2 ore pana acasa, e vioaie si fericita ca e in mediul ei. Merge sprijinita , inca nu are stabilitate totala in picioare, dar cu putin ajutor ajunge la baie, a stat si afara intr-un fotoliu mai bine de 2 ore la aer. Dupa 10 august vin rezultatele finale la examenul patologic si avem programare la oncologie. Ea e cu moralul sus, mananca ok(era fericita ca i-a zis medicul ca poate manca inghetata si poate bea cate o canita de cafea pe zi), are multa vointa si incapatanare si vrea sa faca lucurile ce tin de ea cat de mult poate, singura. 

Eu pot lucra remote, asa ca voi sta la ai mei saptamana asta, sa ii ajut cu ce pot. Copiii sunt in tabara de azi, sotul se descurca acasa ca un om mare [:D],  nu am grija lor, pot sta linistita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am avut zi de shopping.

Am mers singura ca deh, cu mersul meu de melc nu cred ca poate tine cineva pasul cu mine  [:D]

Mi-am luat o pereche de sandale ecco antishock, moi, urate si cam butucanoase. Dar mie, mie, niici ca-mi pasa, care sanda e mai frumoasa!

Mi-am intrerupt cumparaturile ca sa beau o bere si sa mananc un sandvis practicand sportul meu preferat: watching people.

 

Mi s-au mai lipit mie de maini si alte chestii.

 

Am petrecut o zi minunata cu mine insami reusind sa-mi castig cate ceva din echilibru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana depinde din ce colț de lume citesti mesajul :)), la mine era 23. 

 

Ieri am avut o seara plăcută, in compania fetei mele mari care mi-e mai mult ca o prietena acum :). Mi-a împărtășit planurile ei de viitor, legate de job și cariera, apoi cele de vacanța. Și am povestit multe, am avut timp. O ora am așteptat la coada sa intram la restaurantul la care își dorea ea (e deschis tot anul și am încercat sa o conving ca putem merge la altul dar n-am avut putere de convingere) apoi doua ore am stat la masa. Când am ieșit, am vizionat un spectacol de apus superb, era după ploaie și cerul era in Combinația lumina de apus cu nori. 

 

Laura, ma bucur de veștile bune, sa fie din ce in ce mai bune! 

 

O săptămâna frumoasa va doresc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Multumesc pt urari  [flo2]

 

Daniela, acolo am fost..ft bun pastravul, dar mai ales mujdeiul...elvetienii l-au mancat pe paine  [:D] 

 

Miha, e tare frumoasa zona, lumea e incantata de traseu, de program...ca sa nu mai spun de oamenii locului si de mancare...prietenul nostru s-a plimbat ieri prin sat si a ajuns la un magazin...erau 4 barbati acolo, care au inceput sa vorbeasca cu el...noroc ca stie italiana, asa ca s-a descurcat...si gazda noastra (el) a lucrat 7 ani in Italia, au 2 case: cea veche, unde stam noi, cu camere rustice si pensiunea noua, unde stau si ei.

 

Azi mergem la Manastirea Barsana, apoi la Borsa si Cascada Cailor.

 

Maine mergem cu Mocanita, exact de ziua Elvetiei...am planificat special asa, pt elvetieni  [:)] 

 

O zi faina sa aveti, ne pregatim de mic dejun.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...