Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ieri am fost si la manastirea de lemn din Sapanta Peri...e cea mai inalta de genul asta din Europa..ft frumos, ft curat, aveau si o alee cu trandafiri.

Vacanta frumoasa, acum citesc ca ati ajuns in Maramures  [flo2]

Cimitirul vesel este f frumos, deosebit. L-am vizitat si noi acum 10 ani, cand am fost in Maramures (dupa nunta)  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Crocs sunt la noi, dacă crezi ca găsești ceva ce îți place, te ajut sa îți cumpăr și trimit. Au reduceri acum https://www.footway.se/skor/dam/crocs?gclid=EAIaIQobChMIseOaz6-v1QIVD2cZCh3z3gzxEAAYASAAEgLMEvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Eh, uite ca nu stiam ca Crocs fac si alte incaltari decat papucii aceia cu gaurele.  [:)]  Habar nu am avut!

Multe modele dragute acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana [grup], multa putere! Imbratisari de la noi!

 

Laura, recuperare usoara si sanatate mamei tale  [flo]

 

Laura Nico, bine ati revenit acasa! Cea mai naspa perioada, revenirea din concediu, nu-mi place deloc... ma rog, primele zile, ca pe urma revii la normal.. [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, putere multa, ma gandesc la tine si te imbratisez! 

Noi am avut un weekend plin, cu musafiri si mers in vizita. Am ascultat povesti triste...care mi-au dat fiori....  Prieteni pe care nu ii poti ajuta decat ascultandu-i.

Ella, vacanta Placuta!

Viv, acomodare placuta in noile sandale.

Mianna, concette frumoase in Vama!

Miha, brr, sculat la 5.30....M-a impresionat povestea cu restaurantul. 

Fleur,  frumos povestesti de Cuba. 

Rox, Daniela, Rall @):- o sapt frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, putere multă mamei tale! E foarte bine că e optimistă și motivată, va lupta altfel.

 

Ioana, cum mai e tatăl tău?

 

Anja, o săptămână frumoasă și ție!

 

-----------------------------------------------------

 

La noi e o avarie de curent și mai durează cca 3 ore reparațiile (dacă e să-i cred pe cei din call center). Nu pot face cam nimic, imediat mi se termină și bateria de la laptop. Cred că plec puțin la cumpărături.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata am mai dat o tura prin Mall. Pe langa sandalele cele noi comode mi-am mai luat o pereche de pantofi sport care mi-au placut de nu se poate.

 

si chiar nu s-a putut. ieri am probat doar dreptul si azi cand l-am pus pe stangul in picior am observat ca limba venea exact intre penultimul deget si cel mic si ma freca de-alungul piciorului. Nu am putut sub nicio forma merge cu ei.

 

Asa ca m-am dus sa incerc altii, acelasi model. toti erau asa. Am cerut sa fac retur de marfa.

Domnisoara de acolo a fost cam cum nu trebuie sa fie un vanzator.

Mi-a spus ca nu are bani in casa, ca sa ma sune ea dupa ce fac mai multe vanzari.

Ma durea piciorul, mi se umflase, schiopatam tare si numai gandul ca trebuie sa ma mai intorc mi-a provocat ameteli.

 

Am stat la o terasa vreo 2 ore, am baut cafea, mancat niste crostini si m-am intors.

Nu nu aveau inca bani in casa.

Am facut ce nu doream sa fac, i-am cerut numele ca sa-i fac reclamatie.

Au aparut si banii.

 

Astia erau pantofii:

http://www.ecco-shoes.ro/pantofi-casual-dama-ecco-soft-2-0-editie-limitata-roz.html#beforelongdescription

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ooffff... Imi inchipui cum e asteptarea asta.

 

Viviana, ce vanzatoare nesimtita. Sper ca ai dus reclamatia pana la capat chiar daca au aparut banii.

 

Daniela, ce ti ai cumparat frumos?

 

Eu am foat cu baiatul la dentist la curatat, odata la 6 luni. Are o Carie noua si de data asta ne a recomandat un dentist pediatric pt ca e greu de lucrat, chiar cu anestezie local. Trebuie o sedare Mai puternica. Ambii parinti am avut dantyra slaba, nici o noutate deci, ne mosteneste problemele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ooffff... Imi inchipui cum e asteptarea asta.

 

Viviana, ce vanzatoare nesimtita. Sper ca ai dus reclamatia pana la capat chiar daca au aparut banii.

 

Daniela, ce ti ai cumparat frumos?

 

Eu am foat cu baiatul la dentist la curatat, odata la 6 luni. Are o Carie noua si de data asta ne a recomandat un dentist pediatric pt ca e greu de lucrat, chiar cu anestezie local. Trebuie o sedare Mai puternica. Ambii parinti am avut dantyra slaba, nici o noutate deci, ne mosteneste problemele.

Da, sa stii ca chestia cu dantura e mostenire.

din fericire Silvi seamana cu mine si pana acuma nu a avut nicio carie.

eu pana nu am avut sarcina nu am stiut ce e ala dentist.

Imi pare rau de Eric.

 

Si soru-mea din state i-a facut cariille baietelului ei de 7 ani cu anestezie generala la dentist pedriatic.

====

 

Da, ii fac reclamatie pana la urma pentru ca discutia cu vanzatoarea a fost mai lunga.

Mi-a reprosat ca vreau inapoi bani cash cand eu am platit cu cardul - i-am explicat ca nu putea sa-mi puna banii inapoi pe card, datorita unei chestii tehnice.

Apoi enervata a spus ca aduce bani de la ea din geanta, s-a dus in spate a venit cu banii, dar cand mi i-a dat a deschis casa si a luat de acolo.

 

Apoi mi-a spus ca nu e vina pantofului ca e vina mea ca toata lumea are un picior mai mic decat celalalt.

Dar eu nu am dat vina pe nimeni. Am spus doar ca nu mi se potriveste si vreau sa-l schimb si daca nu am gasit nimic cu care sa-l schimb asta e!

 

Era cu gura mare.

 

Iar bomboana de pe tort a fost cand i-am spus ca colegul ei s-a purtat frumos si politicos si ea a zis: - da, colegul meu e nou si de aceea  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...