Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Va scriu scurt de la noul job. Ahhh, prima impresie, imi place...locul super modern, super cool, super flexibil. Astept sa-mi intalnesc si echipa, mai toti sunt in vacanta, ca sa pot zice daca sunt fericita sau nu. Acum imi astept buddy-ul care sa ma ghideze in secretele firmei. Am toata sapt deja atanjate lunch-uri cu colegi.

Ioana, putere multa. Eu sper sa se amelioreze si sa mearga spre bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine!

 

Încă o dimineață în care nu a mers nimic la birou, zici că eram într-un film cu proști, reparam ceva se strica altceva. Acum am luat o pauză, că i-am dat de cap unei chestii și mă bucur că în sfârșit merge (iuhu!).

 

Fleur, ieri am făcut cumpărături obișnuite pentru casă (detergent și alte chestii de genul ăsta), nu erau cumpărături pentru relaxat nervii capului :).

 

Anja, mă bucur că pare totul în regulă la noul loc de muncă! Dacă și colegii sunt ok ai făcut mișcarea câștigătoare.

 

Ioana, mă gândesc la voi, sper să fie lucrurile mai bine!

 

Fug să repar și restul chestiilor care nu merg :).

 

O zi frumoasă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la noi!

 

Ioana, [grup] ! Grele si apasatoare momente. Fii tare!

 

Si mandruca a plecat in tabara, mvai ce suflet "strans" am avut. Azi parca sunt altfel...astept cu nerabdare ca doamna invatatoare sa posteze foto pe fb. E foarte incantata de tot si toate. Ma bucur de bucuria ei. Spune ca se descurca... [:)]

 

In rest, nimic interesant...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din Viseu..unde sunt 35 °  [zirea]  am ajuns cu bine ieri, am fost si la Manastirea Barsana, plus la Borsa la Cascada Cailor...cascada nu e cine stie ce, dar drumul cu telescaunul e fain, plus privelistea de sus, de unde se termina telescaunul.

 

Ieri am fost si am luat si biletele rezervate la Mocanita, la 8 eram la gara azi, am fost primii care ne-am urcat in tren  [:D] a fost frumos, elvetienilor le-a placut tare mult...drumul dureaza 2 ore, acolo am stat 1.5 ore si la intoarcere tot 2 ore am facut....am mancat, eu am si jucat, iar acum pic de somn...cred ca picam lati diseara.

 

Pensiunea la care suntem e a sotiei unui preot, preoteasa care numai a preoteasa nu arata...e de varsta mea, simpatica foc, aseara a baut palinca cu baietii  [:D] in seara asta ii asteapta la tura a 2a.

 

Vagoanele Mocanitei, cele inchise, au fost donate in 2007 de catre elvetieni...Marco a facut cateva filmulete, pe care i le vom trimite socrului...el a fost mecanic de locomotiva.

 

In Borsa se lucreaza, asa ca drumul spre si dinspre e rau..am facut 20 km intr-o ora  [zirea]

 

Maine plecam spre Sucevita, sa vedem pe ce drum...putem merge pe Borsa, Pasul Prislop, dar se lucreaza...sau pe Bistrita, Vatra Dornei..numai ca distanta e mult mai mare...decidem diseara.

 

O seara faina sa aveti...si Prost Schwizzz...adica noroc Elvetia, azi e ziua lor nationala  [berica]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fb îmi aduce aminte: acum doi ani am primit vestea ca nu vom primi puiul de Corgi ce îl așteptam de la cateaua ce fatase, Pt ca din 4 pui, doi au murit la naștere...

Nu știam atunci, ca in aceeași zi, se nastea cel care avea sa devină doua luni mai târziu, Corgi-ul nostru :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Miha, mercic...asa am hotarat si noi aseara...stiu de castel, ne-a spus gazda din Sapanta...mai e o familie de la pensiune care pleaca tot azi spre Sucevita.

 

Ai mei au plecat azi la mare cu Marcia..noi ajungem vineri acolo.

 

Ne pregatim de drum, asa ca sa ne reauzim cu bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...