Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

Buna seara. Tata este stationar, cu mici semne de ameliorare. Am decis sa ma duc la fete in seara asta si ma intorc maine inapoi la mama. Asta e bine, metoda de calatorie insa nu este. Trenul pe care il astept are o intarziere anuntata de 32 de minute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Crocs fac si sandale si tot felul de chestii dragute. Dar nu e la noi. Eu mi-am adus din America, dar ss-au rupt de atata purtat.

Da, si Rieker sunt comode.

=======

Dar avem Merrell si deja m-am uitat pe site-ul lor. Acuma trebuie sa vad unde pe unde vand in Mall.

 

 

Da si Rieker sunt comode.

 

mie imi plac Clarks...sunt f f commode.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Tata este stationar, cu mici semne de ameliorare. Am decis sa ma duc la fete in seara asta si ma intorc maine inapoi la mama. Asta e bine, metoda de calatorie insa nu este. Trenul pe care il astept are o intarziere anuntata de 32 de minute.

 

iti doresc multa putere

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns acasa (pentru scurt timp  [:)]  ), dupa un drum destul de chinuitor cu autocarul - nu prea facea fata aerul conditionat. 

 

Maxy era cam suparat pe mine, da' intre timp i-a trecut. Mianna nu se mai dezlipeste de mine  [:)]

 

Am facut niste cumparaturi, ca aveam frigiderul gol, am pus la spalat hainele murdare, am facut un dus, si acum mai vreau sa fac un gazpacho, ca pe caldura asta nu ma pot gandi la altceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu putin vin aici cu vesti bune. Am fost la dr. de recuperare si in 2 luni voi putea merge ca lumea. [pk]

Pana atunci mai fac niste sedinte de drenaj limfatic. Sunt foarte curioasa in ce constau astea ca nu e vorba de masaj. 

Nu am voie sa imi las toata greutatea pe picior si ttrebuie sa dorm cu el tot in sus. Ceea ce oricum am facut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața de pe drumuri!

 

Ioana, sper să ne dai vești din ce în ce mai bune!

 

Eu m-am distrat în dimineața asta cu un articol de pe BBC: The ghostly radio station that no one claims to run. Cea mai drăguță chestie din articol e cum rușii foloseau pe post de hârtie igienică foi cu vechi coduri de criptare  [:D], iar când și-au dat seama de asta, britanicii s-au apucat să caute prin latrine  [:-)))]  [:-)))] .

 

Mai trec eu mai târziu, azi am o zi plină rău.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! 

 

Sunt Happy! După lupte seculare care au durat vreo 4 zile, in sfârșit e totul aranjat Pt ca prietena mea din Ro cu soțul ei sa vina la noi peste o luna. Nu va spun, bilete de avion ieftine, când? Hotel ieftin in Stockholm Pt o noapte (???). Bilete ieftine de vapor. Aici vor fi trei zile. Mi-am luat liber sa ma plimb și eu cu ei. Se Nimerește exact înainte de ziua Silviei. Care vrea sa închiriem o rulota și sa campam pe insula din nordul insulei. Prietena voia oricum doua zile la Stockholm. Acolo iar căutat hotel ieftin. Soțul ei găsește, rezerva, cardul ii e refuzat. Găsim noi alt hotel, e mai departe de centru. E bun, ei ii place. Îl rezervam. In sfârșit azi, e totul aranjat! 

Abia aștept sa vina! Vor fi primii prieteni din Ro ce ne vizitează, toți au zis ca e scump, ca e departe...

 

Si ceva interesant. Exact in ziua in care pleacă ei din Ro, acum 10 ani plecam și noi. Cu aceeași destinație: Suedia! :)

 

Seara frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...