Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Ce bine ca maine e vineri  [:D] am asa un chef de munca. 

 

La noi a venit vara, vor fi 32° zilele astea...nu e rau, pt ca sambata mergem la Aquapark (fetele se vor da pe tobogane, iar eu voi sta in apa)..iar duminica mergem la Brunch, asa ca vom sta in gradina...noaptea insa e racoare, noi dormim cu geamul deschis, dar spre dimineata il inchid. 

 

Ieri am fost cu fetele la shopping, Marciei ii trebuiau incaltari pt drumetii, pt tabara...si-a luat si o pereche de bocanci, asa ca am scapat de ea anul asta cu incaltarile...nepoata si-a luat si ea una, alta.

 

Socrul e in spital, avea ameteli si nu-si putea misca un picior...i-au facut tomografie si o artera era infundata..asa ca nu mai are voie sa fumeze si ia medicamente.

 

Sotul sefei mele a cazut pe scari in vacanta si si-a fracturat bazinul...l-au operat marti si e totul ok..dar va trebui sa invete iar sa mearga. 

 

Rox, spor la treaba.

 

Anja, scoala a inceput de luni, deja au teme si saptamana viitoare teste  [zirea]

 

O zi cu soare sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut deja planurile de vacanta pt la anul  [ph34r] Marcia pleaca in India 2 saptamani in aprilie cu familia prietenei ei..noi vom merge in Franta atunci...in vara mergem 2 saptamani in tara, iar in septembrie inca o saptamana in tara (impreuna cu socrii: Bucuresti, Bucovina si Maramures).

Marciei i-am luat ieri biletul de avion pt la vara, cand va sta la ai mei mai mult de 4 saptamani...dupa va incepe jobul si nu va avea decat 4-5 saptamani de vacanta pe an.

 

Acum fac planurile pt Seoul, mai sunt 6 saptamani pana plecam...am luat deja bilete pt un parc de disctractii si un turn de unde se vede orasul...sper sa ma descurc acolo, orasul e ft mare, are 10 mil.de locuitori...de la aeroport la hotel facem 2.5 ore.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonjour de zi si de la noi!

 

Ioana, tinem pumnii stransi! Mult succes [flo2] ! Dra are 9 ani si 4 luni!

 

Mihaela_s, tare mult mi-ar placea [pup] !

 

Roxana, spor la munci [flo2] !

 

Despre noi...ne-au venit finii din tari straine...suntem in plimbari pe ici pe colo. Tare mi-s dragi [:)]. Eu am intrat in renovari pe la dantura...mi-au aparut niste chestii pe care nu le pot ignora. Deci sunt in zumzaieli de pilire si finisare si pe drumuri de vreo 2 saptamani. In rest nimic interesant...asteptam inceputul scolii. Am rezolvat si cu rechizitele...mai am ceva de-ale imbracamintei si incaltamintei...si ne declaram pregatiti.

 

[flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...