Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar cu vant de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata pinguini 

 

Viv, recuperare usoara si numai bine Silviei.

 

Laura, mai are o saptamana de scoala si gata...si eu 3 de munca  [zirea]

 

Ioana, bafta si tie la test..il ai in aceeasi zi ca si Marcia  [:D]

 

La noi e cald, vom avea 35°azi.

 

Pe Marcia o mai doare glezna, e si putin umflata...dar poate sa mearga, a facut si sport...nu cred ca-i de mers la doctor.

 

Ai mei si-au luat gratar din caramida, tata l-a montat ieri si azi il vopseste..au luat si un pavilion pt catelul Nero  [:D] catel care e dulau...ii e tare cald, din cand in cand il uda tata cu apa...le-am spus sa-i ia o piscina din plastic, ca sa faca baie in ea  [ph34r]

 

Am asa un chef de munca  [zirea] bine ca maine e vineri si in weekend ne plimbam  [bonjovi]

 

O zi frumoasa sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai devreme am dat o tura pe la Desigual; a trebuit sa merg in alta cladire, unde avem birouri si Desigual e in drum...mi-am luat un sal viu colorat (mai am unul de la ei, luat anul trecut) si 2 bluze (de fapt sunt gen maieu, mai am 2 genul asta si-mi plac ft mult)  [:D]

 

La noi sunt reduceri de cateva saptamani, insa ma abtin sa merg prin magazine  [hopsieu] asta pt ca nu am nevoie de nimic, dar daca vad ceva dragut, cumpar...saptamana trecuta mi-am luat un sacou de la Zara, e un alb-crem, cu paiete colorate (sunt insa mici, asa ca nu se vede ca sunt paiete)...merge bine cu rochiile pe care le port eu vara la job.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...